Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egerben lakik valaki albérletb...

Egerben lakik valaki albérletben babával?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elköltözni anyósoméktól Egerbe,de a párom szerint 160000 Ft-ból nem tudnánk megélni.(párom 120000-et keres,én 40000-et kapok)3 hónapos a kislányunk,.Van itt valaki aki ennyiből, vagy esetleg kevesebb pénzből él?Télen egy konvektoros lakásban mennyi a gázszámla kb?
2010. okt. 11. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a kis 48nm-es lakás fűtése télen olyan 30-40ezer között volt havonta, de régiek voltak a nyílászárók. Tavaly kicseréltettük és a legutóbbi télen már 25ezer körül volt a fűtés. Nálunk, míg albérletben laktunk itt, olyan 100-110 ezret tuti elvitt a lakhatás havonta.
2010. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesómék 30 ezret fizetnek 55 négyzetméterét, a fűtés számla általányban 20 ezer havonta, de annyit tuti nem használnak, mert mi is 55 négyzetméteres lakásban lakunk, és a legesleghidegebb hónapban érte csak el a 20 ezret a gázszámla.
2010. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mai világban nem olcsó külön élni a szülőktől, bármennyire is elviselhetetlenek, azért sokat spórolhat az ember míg otthon lakik.

Csinálj egy költségvetést!

Mennyi megy el kajára egy hónapban, mennyi megy el a babára, autó törlesztésre, mobil, net, nektek ruhára!

+ még ehhez jön az albérlet+ rezsi.

De ha külön él az ember kellenek + dolgok a lakásba is, mint pl. Mosógép hűtő, tv, ágy, bútor, szőnyeg, edények, törölközők, ágynemű, stb.

Igaza lehet a fèrjednek, nagyon szűkösen élnétek meg!

2010. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BOCSI OFF!Utolsónak:lehet,hogy tud spórolni,de cseszheti,ha meg közben rámegy a kapcsolata.Aztán legfeljebb a spórolt pénzt adhatja ki albérletre.Azt meg tudjuk,hogy mindig azt mondják,ha már az anyósánál lakik nyeljen.Na,persze.Meddig?Amíg szinte emberszámba se veszik?!
2010. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azt nem írtam, hogy húgomék bútorozott lakásért fizetnek 30-at (mikró, mosógép, hűtő, két tévé... minden van!).
2010. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen...Én is ettől félek hogy ráfog menni a kapcsolatunkés ezt nem szeretném.Így se spórolunk többet mert átlagban ÉN veszem a mosóport,WC papírt, öblítőt, fogkrémet,mosogatószert meg ilyeneket az egész családnak.És hát a higiénia sem elég megfelelő (és ez nem kifejezés).Más nem takarít csak én.Ha éppen hazamegyek a szüleimhez a picivel, ami elég sűrűn előfordul,mert muszály feltöltődnöm, megvárják hogy visszajöjjek és takarítsak.A párom testvérei(lány-fiú) SEMMIT nem segítenek itthon.Pihenninem lehet normálisan,mert állandóan zajonganak.Még én féltem az elején, hogy majd nem tudnak pihenni, ha sír a kislányom, de szegénykémnek egy mukkja sincs.És állandóan idegeskedek.Nem tudom mit tehetnék.Ma beszéltem a párommal, de azt mondta hogy először autót vesz és utána mehetünk csak el.Mert az autó fontos...
2010. okt. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!