Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyanok akik kis...

Vannak itt olyanok akik kis babával albérletben élnek? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

nem nehéz. a saját lakásunk ki van adva, máshol meg bérelünk egyet. semmivel sem rosszabb, mint saját lakásban lakni. de ha nem lenne saját lakásom, akkor is azt mondanám, hogyha van biztos kereseted, biztos a megélhetésed, miért lenne muszáj a saját lakás? mivel jobb, hogy a banknak tartozol, és hogy nem állhatsz soha odébb?

én bánom, hogy van lakásunk, és hogy ott áll benne a pénzünk, eladhatatlanul, ahelyett, hogy máshol kamatoztatnám az értékét.

noj

2010. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen nehéz.Legalábbis nekünk.

Ha saját lakás lenne, nem lennénk albiba:))sokkal könnyebb lenne.

2010. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz anyagilag. Anyuval laktunk együtt, mely lakás fele az én tulajdonom. Utálja a páromat, elérte, hogy elmeneküljünk a saját lakásomból a kisbabánkkal:( Albérleti díj havonta 55 e ft+ rezsi. DE sokkal nyugodtabbak vagyunk azóta, nagyon szép lakás, nyugodt környezetben, sokkal jobb, mint a mi lakásunk. Hitelt nem tudunk felvenni-párom alig keres, az én gyedemre nem adnak hitelt. Ha a párom jól keresne, azaz havonta többet, mint 100 e ft, akkor nem lenne annyira gáz, de így nehéz.

Gyedem max. gyed.

Összegezve igazából nem is annyira rossz, csak kell hozzá két ember normális jövedelme.

2010. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ilyen helyzetben vagyunk. Sajátban lakunk, de a megemelkedett deviza hitelünk duplája egy átlagos albérleti díjnak. Azért én örülök, hogy a sajátunkat fizetjük !
2010. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi albérletben lakunk.Nem könnyű, ráadásul apának csak alkalmi munkája van.A főbérlőnk nagyon megértő, így néha csekket csúsztatunk. De nem panaszkodok, mert boldogok vagyunk.
2010. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Maga az albérlet ténye nem okoz számomra nehézséget. Nyilván jobb lenne, ha lenne egy saját lakásom, ami után nem kéne fizetnem, de ha most akarnék sajátot, akkor meg a hitelt kellene fizetnem, ami több lenne, mint itt a havi 30 ezer forint lakbér. Szóval nekem a két lehetőség közül ez a könnyebb.
2010. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb így, hogy nem horribilis összegű devizahitelt fizetünk saját lakásra, illetőleg egyik szülőnél se kell laknunk.Az albérletet ráadásul a párom cége fizeti, így nekünk csak a rezsire van gondunk.
2010. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!