Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan éltek albérletben...

Sokan éltek albérletben babátokkal?

Figyelt kérdés
Bocs ha tolakodó vagyok, de annyian írjátok, hogy albérletben laktok, én nem gondoltam, hogy ilyen sokan élnek Magyarországon albérletben.
2010. okt. 12. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi albérletben élünk....Azért mégis velünk van Fortuna,mert épp ezen a héten végre kertes házba költözünk.Ugyanannyiért fogjuk bérelni,mint ezt a VIII.kerületi,lepukkant,icipici lyukat!VÉGRE!!!!☺☺
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albiban lakunk, egy szuper kertes házban a 14.ker-ben! Majd ha egyszerűbb lesz hitelhez jutni, akkor belevágunk a lakás/ház vásárlásba.
2010. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben lakunk Bp-en, vidéken van egy lakásunk, de munka végett ide kellett költöznünk. Szeretnénk itt saját lakást, de először elkéne adnunk a vidéki lakást, dehát válság van, nincs rá kereslet
2010. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albérletben lakunk Debrecenben. A férjem közalkalmazott és én sem voltam agyon fizetve, így egyelőre esélyünk sincs saját lakásra. Még panelra sem, nem hogy még kertesre, pedig ez álmaim netovábbja.
2010. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szintén bérlekás,vidéki kis faluban,két gyerekkel.A szocpolt lecsúsztuk,esélyünk sincs:(
2010. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szintén albérlet, ha minden igaz, a hétvégétől Nyco-tól nem messzire! :) (én vagyok a II. kerületi anyuka egy másik kérdésből)


Egyébként mi is venni szerettünk volna, de gyorsabb volt a válság, és így nem merünk belevágni a hitelbe. Sajnálom ezt a sok tízezret albérletre, inkább hiteltörlesztésre szánnánk, de ebben a helyzetben nem merjük magunkat teljesen lenullázni, és beleugrani egy több tíz évig tartó hitelbe. Főleg úgy, hogy a párom a közszférában dolgozik, és ezzel a kormányváltással rendesen megy a takarítás... Örülünk, ha megmarad a munkahelye! Sajna ez most egy ilyen Magyarország... :(

2010. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albérletben lakunk Bp-n 16 kerben,egy társasházban,nagyon szeretjük mert olcsó,nincs rezsi(termóház)ezért...nem is tervezünk venni
2010. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

nem mindenkinek életcélja hogy legyen önálló lakása. Mi azért lakunk albérletben, hogy bármikor tudjunk lépni, ha esetleg másik munkahelyünk lenne másik városban, vagy épp annyira gáz helyre "sikerül" menni lakni, ahonnan menekülni kell minél előbb.

Csak egy példa: laktunk Dunakeszi egyik félresikerült lakóparkjában, nagyon csillivilli volt első látásra, szép házak, kertes házas környezet... aztán hónapok múlva kiderült, hogy a lakás amit bérlünk űbergagyi, a falak nincsenek jól leszigetelve, 5 perc alatt kihűl az egész lakás télen, ha nem megy állandóan a fűtés... ezért volt hogy 48e Ft volt a fűtésszámlánk..

aztán egyre zavaróbb volt, hogy a lakóparkon belül nincs egy normális játszótér (sőt semmilyen..) nincs a közelben megfelelő infrastruktúra. Mindenhova autó kell, így a havi benzinköltség is 50e Ft volt...


Nos, ha én ilyen helyen vettem volna magamnak lakást, nagyon szomorú is lennék. Ehelyett inkább kipróbáltuk albérletben, ahonnan 1 hónap múlva tudtunk is lépni. Azonban vannak olyanok akik 2 éve hirdetik ott a lakásukat és még nem tudták eladni.


Vagy másik példa: olyan szomszédot fogsz ki (ők költöztek be utánunk egy pesti albérletbe) akik minden éjjel cirkuszolnak, ordítanak... onnan is tudtunk lépni amikor már nem bírtuk cérnával. Szóval ha majd egy olyan lakást találok, ami megfelel minden szempontból, na azt majd akkor megveszem. (De mivel ilyen úgysem lesz, így marad az albérlet.)

2010. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Unokahugom fèl ève költözött albèrletbe 3 gyerekkel, válás miatt. Saját lakásuk volt hitel nèlkül, de a fèrje nem hajlandò kiköltözni, igy egyenlõre marad a bèrlet.
2010. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Milyen az a termóház?
2010. okt. 14. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!