Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan éltek albérletben...

Sokan éltek albérletben babátokkal?

Figyelt kérdés
Bocs ha tolakodó vagyok, de annyian írjátok, hogy albérletben laktok, én nem gondoltam, hogy ilyen sokan élnek Magyarországon albérletben.
2010. okt. 12. 20:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albérletben lakunk, Szekszárdon. Másfél éves a Fiam.
2010. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szintén albérlet. Akartunk sajátot, de éppen a válság kezdetekor tudtunk volna hitelt felvenni(akkor kelt el a másik ahol laktunk anyóssal). Így nem kaptunk volna annyit amennyi kellett volna. De jobban jártunk így mert igaz, hogy nem a sajátunk , de csak 20.000-at fizetünk(1+2-es panel). A sajátunkat már lehet, hogy vitte volna a bank. De azért szeretnénk sajátot, remélem 2-3 éven belül sikerül.
2010. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. 20 hónapos a gyerkőc. 2éve lakunk itt.
2010. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
12.57-es vagyok. Egyébként külföldön nem is divat a saját lakás. Ott szinte mindenki bérli a lakást.
2010. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

13:01-es!


Valakitől csak kell, hogy béreljék azokat a lakásokat, nem? Nem tudom ezt elképzelni, hogy mindenki bérel. Na de kitől??? Ha senkinek nincs saját lakása?

2010. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
19%
aki nemtud venni az nyugatja csak magát ezzel a szöveggel, hogy külföldön....
2010. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Mi is albérletben, kisvárosban. Mikor összeházasodtunk anyósoméknál laktunk, külön szoba+konyha+fürdő. Aztán megszülettek az iker kisfiaim, így 3 hónap után költöztünk ide (addig elfértünk, mert 1 kiságyban aludtak). De nem bánom, új társasházi lakás, könnyű tisztán tartani. Ilyen lakásárak mellett 1 parasztházat tudtunk volna venni hitelre, vagy valamelyik faluban egy nagyobb házat, de akkor utazásra ment volna el a pénz. Így kerékpárral közlekedünk, vannak hipermarketek. De soha nem lesz a mienk :( Bár jobb, hogy most nem vagyunk eladósodva, és nem kell azon gondolkodnom, hogy a banknak fizetek, vagy eszünk.

És külföldön tényleg nem divat a saját ház, mert úgy mobilabbak az emberek. Nézd meg Németországot, vagy Angliát. És nem csak a magyar ember nyugtatja ezzel magát.

2010. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:35, megkérdezhetem melyik lakóparkban laktatok Dunakeszin??

Csak mert szüleim is egy új lakóparkban béreltek házat Keszin, de el is jöttek 3 hónap után, mert szintén huzatos volt a ház, és még penészedett is elég rendesen, amit ugye az elején nem lehetett tudni, mivel frissen volt festve, a tulaj meg nem mondta...


Amúgy mi is albérletben lakunk, most fog megszületni a kisfiunk.Ja és nagyon szeretjük ezt a kis lakást, és tök jófej a tulaj is:)Költözni akkor fogunk, ha kicsi lesz(amúgy másfél szobás), venni meg ha jó lehetőség lesz rá...

2010. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg a magyar ember nyugtatja magát azzal, hogy külföldön főképpen bérelnek. Persze, ott is sokaknak nincs pénzük sajátra, de a cél mindenkinek a saját lakás. Sajnos ez mindenhol így van, Angliában, Németországban, Spanyolországban. Mind 3 helyről tapasztalatból írok. A saját lakáshoz jutás legalább olyan nehéz, mint itt. Hitelből tudnak a fiatalok (akiket nem nyomnak hátulról) vásárolni. Sajnos az albérlet sehol nem életcél, akár homokba dugjuk a fejünket, akár nem! Mindenkinek mielőbbi sok szerencsét a saját lakásra!
2010. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albérletben lakunk.Nemrég még azt mondtuk,hogy csak sajátba jöhet a baba,aztán meg azt,hogy akkor nagyanyja leszek,nem anyja,amilyen szuper a helyzet :) ,így albérletben neveljük a porontyot.Jelenleg cseppet se bánom,a tesóm árulja a házát,mert akkora lett a törlesztő,hogy olcsóbb az albi,és marad pénzük élni!Na igen...ez egy ilyen Magyarország...
2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!