Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan éltek albérletben...

Sokan éltek albérletben babátokkal?

Figyelt kérdés
Bocs ha tolakodó vagyok, de annyian írjátok, hogy albérletben laktok, én nem gondoltam, hogy ilyen sokan élnek Magyarországon albérletben.
2010. okt. 12. 20:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13:40: Alagliget lakópark. Ott voltak ők is?
2010. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
nem nyugtatgatja magát az ember, hanem a fejlett nyugaton egész egyszerűen vannak olyan szellemi szinten az emberek, hogy felfogják: nem lehet életcél az anyagi javak megszerzése! Ez csak az ilyen szocreál, begyöpösödött országokban van mint itt is. Egyszerűen az emberek nincsenek az önmegvalósítás azon szintjén, amikor már felfogják ezt a dolgot.
2010. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
13:40 vagyok, nem, ők a tóváros lakóparkban béreltek, teljesen új, most épült házak, mégis rosszak...
2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ezek szerint dunakeszi erről lesz híres. Alagligetben olyan lakások vannak, hogy a falakban 2 centis repedések vannak, végig az ajtófélfák mentén is be van repedve:S a víz olyan büdös, hogy fürödni is alig lehet benne, bezzeg a havi vízdíj 17e Ft. Tudnám még sorolni, de hál istennek megszabadultunk onnan. Sajnálom azokat akik ott vettek lakást. Pedig nem volt ott sem olcsóbb, 17-19 millió volt egy 64 nmes..
2010. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Külföld, albérlet. Talán majd egyszer veszünk sajátot, de a részletre is ugyanannyit fizetnénk mint a bérletre. Egyelőre nem éri meg.
2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ja, itthon a részletre többet fizetsz, mint a bérletre. Nem is nagyon éri meg már sajátot venni.

Egyébként meglepett, hogy ennyien éltek albérletben. Pár hete volt itt egy kérdés, hogy milyen anyagi körülmények közé szültetek babát, akkor egyedül én írtam, hogy semmi félretett pénzünk nincs. Mindenki más nagyon jól él, a válaszok szerint, gondolkodtam is, hogy én csóró, meg nincs is itt válság. Akkor ott mindenki vetített?

2010. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A 18:50-esnek igaza van, sajnos...

Utolsó, mi ugyanebben a helyzetben voltunk, kb a baba 5 hónapos koráig a párom szüleinél laktunk, utána 5 hónapig anyáméknál.

2 és fél hónapja vagyunk albérletben. Nem úgy néz ki a helyzet, hogy lesz bármikor is sajátunk...

2010. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%
Na draga aki a 18.50est lepontoztad: te az emberi vegetacio szintjen lehetsz, a legprolibb senkihazi. :D
2010. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!