Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es babylove tápszert hogy...

DM-es babylove tápszert hogy készítitek el?

Figyelt kérdés
olyan,mint a liszt...én most vettem először és nagyon furcsállom az állagát.ti hogy készítitek?és csak 10 hónapos van belőle?azt mennyi idős korig kaphatja a baba?
2011. aug. 2. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Most vettem újszülöttnek valót bio

úgy készítem el mint a többit, és ... szereti.

a többit nem annyira

2011. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a Rossmannosról váltottunk át erre a fajtára,bár mi is a 3-ast használjuk,de van több féle,korosztálynak megfelelő.

Az én fiam szereti nagyon,észre sem vette a változást.Én viszon t igen,mivel ennek a fajtának sokkal jobb illata van mint a rossmannosnak,az nekem legalábbis írtó büdös volt.


10,5 hós fiamnak így készítem el:


7 csapott mérőkanál tápszer és 200 ml víz.Igy lesz belőle kb 250 ml tápszer,ő már régóta ennyit eszik reggel,este.

2011. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem...de a a 10 hónapos felett nincs már másik,igaz?ezért kérdem,meddig adható?
2011. aug. 2. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs már felette.Én úgy gondolom hogy azt 1 éves korig lehet adni.Meg hát úgyis látod hogy elég e még a babádnak,nálunk mikor 9,5 hós volt a fiam a 6 hós tápszer már nem volt neki elég,és mielőtt betöltötte volna a 10 hónapot már 3-as tápszert kapott.
2011. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éves korig adtahtó
2011. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előz

amúgy azt vettem észre, hog saját márkás 3-as vagy 4-es tápszerek/batejek (DM, ROSSMANN, MÜLLER) elkészítéséheztöbb por kell, ugyanoylaz ízhatás eléréséhet, mint a "normál márkás" tápszereknél,máskülönben vízízű lesz.

Vagyis hamarabb fogy el, annyira nem éri meg.

2011. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2011. aug. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!