Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek el a tápszert?

Hogyan készítitek el a tápszert?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig rázogatjátok? Nekem teljesen homogénnek tűnik, de amikor issza a fiam, az üveg oldalán mindig látok ráragadt port. :S 40 fokos a víz és kb. fél percig rázogatom.
2011. jan. 25. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
én kb. 10 mp-ig szoktam rázni, de attól függ milyen tápszer! ti melyiket használjátok?
2011. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
milupa pepti plusz 2-est.
2011. jan. 25. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
belerakom a vizet, majd a port. Ha a 260-as üvegben csinálom, megkeverem kanállal, majd rázom. Ha a nagyobba, akkor nem keverem, mert abban össze tudom rázni. Ő milumil ar-t eszik, de a beba ar mindig csomós maradt.
2011. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, ez nem csomós egyáltalán, hanem ahogy folyik ki, úgy marad a por az üveg oldalán. :S
2011. jan. 25. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
a Beba-t nem kell rázogatni sokáig, olyan 10 másodpercig és teljesen jól feloldódik. Egyszer próbáltunk Humanat, na azt 2 percig ráztam teljes erőből, mégis csomós maradt. Tuti tápszer függő is.
2011. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sima beba nem az ARs amiről én beszélek.
2011. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja, h a por.. hát az nekem akkor marad benne, ha elmegyünk itthonról, és előre kimérem a tápszeradagokat az üvegbe, majd utólag öntöm rá a vizet. Vagy van néha olyan is, hogy ahogy rázom belemegy a cumiba a por, és ott ragad bele. :D De az már az én bénaságom...


Igen, a sima beba amúgy jól oldódik; de mondjuk nekem a humana-val se volt bajom, ha jól emlékszem. Csak a bebának nem kell olyan meleg víz, viszont a humana-t forró vízbe kell rakni, és utána hűteni. Sok baj volt vele, azt ette a fiam, mielőtt fény derült a refluxára.

2011. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát azt akartam írni, hogy magával a tápszerrel nem volt bajom, de így utólag visszagondolva azt macerásabb volt elkészíteni. Fele víz.. bele a tápszer... maradék víz... ráz... hűt... a gyerek meg ordít... és a tápszer még mindig csak hűl a csap alatt...
2011. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mildibé 2 használunk, szerintem nagyon jó!
2011. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ti egész jól jártatok.

Nekünk speciális tápszer van, Milupa SOM, tejérzékenységre, egy pohárba kimérem a vizet, kavarom kanállal, majd egy pici szűrőn átpasszírozom, különben gyerekköröm nagyságú darabokká áll össze...

2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!