Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak ha nem ér...

Most mit csináljak ha nem ér haza 8-ig a kicsivel?

Figyelt kérdés
mit tegyek Csütörtökön elvitte az apukája a kisfiam hogy hétvégére nála legyen és azt igérte hogy 6ra itt lesz de nem veszi fel a telefont és már egyszer mondta hogy ellopja
2011. júl. 31. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Hazaértek már? Nagyon eltüntél???
2011. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Igen elmentem apukához de rendőrt is hívtam semmit nem tett mert oda van bejelentve és neki is joga van szoval annyit mondtak biroság majd eldönti de kérhetek olyan papirt amin azt áll hogy mig nincs végzés nállam helyezék el ideglenesen
2011. aug. 1. 00:16
 53/63 anonim ***** válasza:
De akkor megvan a gyerek?
2011. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Megvan igen de nem tudom mit tegyek nem adja vissza :(
2011. aug. 1. 07:36
 55/63 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor ezt nagyon elszúrtad. .-(

Dolgozni nem jár? Vagy sportolni etc? Akkor kire bízza? Nem tudok elképzelni olyan férfit, aki hosszabb ideig egész nap csak egy néhány hónapos gyerekkel lenne.

Nem egy nagy tanács, de próbáld "visszalopni", már ha lehet élni ilyen kifejezéssel saját gyermek kapcsán. És ki ne add a kezedből, csak ha a bíróság az apának ítéli a babát (minimális esélye van, ha nála van nagyobb érzelmi/anyagi biztonságban, extrém kivételtől eltekintve 3 éves koráig az anyának ítélik és 3 éven alul el se viheti, az anya jelenlétében látogathatja).


Mondhat akármit, hogy joga van etc, egyszerűen nem fogom fel, hogy fenyegetés nélkül hogy adhattad oda napokra, akár egy éjszakára is... Ha nála marad bírósági döntésig (amit akár ő indít el), akkor jóval kevesebb esélyed van, hogy nálad legyen. Az, hogy az apánál van, a legtöbb emberben azt a gondolatot váltja ki, hogy milyen anyja lehet ennek, és az apát szánják.

2011. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Mivel a gyerek az apja címére van bejelentve, te követted el az első hibát azzal, hogy elvitted onnan.
2011. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Igen tegnap ott voltam ott kértem adja vissza ,de azért csinálja hogy kibéküljek vele .Vissza lophatnám nekem is megfordult a fejembe de a rendőr azt mondta most hogy lett ebből rendőrségi ügy ezt a bíró is nézni fogja hogy apának volt szíve elvennie anyukától
2011. aug. 1. 08:45
 58/63 anonim ***** válasza:
Megfogod a gyereket s elhozod. ha ő ilyet meg mer tenni egy anyával h nem adja vissza akkor te mint az anyja megtehetsz!!! S mi az h nem adja vissza?? hogy szoptatja pl? hogy altatja? stb?
2011. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Gyámügyre bementél már?
2011. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, ne a rendőr mondataiba kapaszkodj, apuka meg fogja indokolni, miért vette el, és nem azt fogja mondani, hogy téged akart visszakapni, hanem ezért-azért Téged alkalmatlannak tartott a gyermek nevelésére. Ha napokra ilyen idősen odaadod, vagy ebbe csak így beletörődsz, lehet, tényleg el lehet ezen is gondolkodni...
2011. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!