Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak ha nem ér...

Most mit csináljak ha nem ér haza 8-ig a kicsivel?

Figyelt kérdés
mit tegyek Csütörtökön elvitte az apukája a kisfiam hogy hétvégére nála legyen és azt igérte hogy 6ra itt lesz de nem veszi fel a telefont és már egyszer mondta hogy ellopja
2011. júl. 31. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
35%

De ahhoz nincs joga, hogy 4 napra elvigyen egy ekkora gyereket. Ha nincs még bírói végzés, akkor azért, mert a gyereket nálad hagyta nevelésre, gondozásra, ha pedig van bírósági végzés, akkor pedig azért, mert abban egyértelműen fel van tüntetve a láthatás helye, módja, ideje, stb. Ekkora gyereket a szülő jelenlétében látogathat a másik fél.

Valószínű, hogy ha a gyereklopással fenyegetőzött, akkor most valóra is váltotta. Ennyi idő alatt bárhova elmehetett a picivel.

Azt sem értem, miért nem fordultál a gyámhivatalhoz, vagy a bírósághoz a gyermek láthatásának szabályozása miatt?

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
72%
Pedig joga van ahhoz, hogy elvigye, hiszen közös a szülői felügyelet.
2011. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
66%
Így van, amíg nincs ítélet a gyermekelhelyezésről, addig közös a szülői felügyelet -nem számít, hogy házasok e- és ugyanannyi joga van a gyerekhez mindkét szülőnek.
2011. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Hu... Én ennyi idősen el nem engedtem volna a lányom.. Akkor kezdett mászni. Még most majdnem dupla annyi idősen se tudja senki elaltatni csak én..
2011. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet, előkerültek már?????


Ne haragudj, de nem engedtem volna neki elvinni, nemhogy négy napra,egyre sem. egyébként-nem biztos hogy jól tudom-de nekme egyszer valaki azt mondta, hogy a gyerek két vagy három éves koráig nem vagy köteles engedni neki,ha el akarja vinni. És ha még nincs papírotok róla,hogy te vagy a gyámja, akkor neki is ugyanolyan joga van hozzá,mint neked és ha nem hozzá vissza, akkor te rendőrrel se hozathatod tőle el. Legközelebb nagoyn nagyon figyelj oda.

Egyébként nem szopizik már??? Az én lányom is nagyából ennyi idős, de kizártnak tartom hogy enniy ideig jól ellene nélkülem.

Drukkolok,hogy előkerüljenek!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

Kérdező tudtál valamit intézni?

Haza vitte a párod a kisfiadat?

2011. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Még semmi irtam neki smst hiták is de nem jelentkezik
2011. júl. 31. 19:51
 28/63 anonim ***** válasza:
35%

Bakker, te itt ülsz a gép előtt??? Mi az istenért nem hívtad még a rendőrséget? Bármi, csak ne kelljen tétlenül várnod....


Nagyon buta és felelőtlen vagy, hogy egy 8 hónapos gyereket odaadsz 4 napra....

2011. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Akkor viszont irány a rendőrség. Mert nagy valószínűséggel elvitte a kicsit. :(

Majd írj, hogy mi lett.

2011. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
Rendőrség!!!!!!!!!!
2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!