Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak ha nem ér...

Most mit csináljak ha nem ér haza 8-ig a kicsivel?

Figyelt kérdés
mit tegyek Csütörtökön elvitte az apukája a kisfiam hogy hétvégére nála legyen és azt igérte hogy 6ra itt lesz de nem veszi fel a telefont és már egyszer mondta hogy ellopja
2011. júl. 31. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
Így, hogy nincs is szabályozva a láthatás, a gyerekhez mindkét szülőnek ugyanannyi joga van. Verheted a fejed a falba csak, ha nem viszi vissza hozzád. Nehéz lesz bizonyítani, hogy nem te hagytad el a gyereket. Ha hosszabb távon nála lesz a pici -márpedig nem 2 hónap egy bírósági per, akkor le is mondhatsz arról hogy valaha is nevelheted.
2011. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Neki is van joga evvel jött mindig :(
2011. júl. 31. 19:13
 13/63 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza volt..
2011. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
0%
Remélem hazaérnek... De én sem adtam volna oda, se azért mert kicsi, se azért, mert fenyegetőzött...
2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
0%
ma 19:09 vagyok.,dehogy van joga,főleg ha nincs is papír,az igaz,hogy az apja,de merné tőlem elvinni.te meg iszonyat felelőtlen és tudatlan vagy,ha nem viszi vissza az bíz a te hibád is lesz,és bizonyíthatod a bíróságon,hogy neked is láthatósági jogod van.
2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim válasza:
26%
minek , minek b+.... ő az apja had legyen csoronál is egy kicsit
2011. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani,de előbb kellett volna gondolkodni.Már régen el kellett volna intézni a gyerekelhelyezést,ha szerencsésen hazaér a kisfiad,holnap az első dolgod legyen elindítani.Jelenleg semmi jogcímed nincs az apjától visszakövetelni.:((Tehát hiába hívod fel a rendőrséget,ők sem fognak semmit tenni.Az apuka szüleit hívtad?Én is azt tudom mondani,h telefonálj sűrűn.Másik városba vitte,vagy csak a saját városotokon belül?
2011. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Össze vagytok házasodva? a gyerek az ő nevén van?
2011. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim válasza:

meg mi hnap reggel 8ig? mer ugye bár azt irtad h " 8 ig "

vagy talána ma 20.00 -ra gondolsz?? hmmm?

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Szerintem hivogasd a családját és ha ők sem veszik fel a telefont, vagy nem tudják hogy hol lehetnek, akkor azonnal hívd a rendőröket. Apasági nyilatkozat vagy valami van legalább, hogy ő az apja.

Én nem akarom az észt osztani neked, megtették már páran, de én sem adtam volna oda. Nem csak a kora miatt, hanem azért sem amiért fenyegetőzött.

Írj majd még, én nagyon izgulok értetek. Nekem a barátnőm járt így, bár őt sosem fenyegette a volt párja, de egy hónapjába került, amire előkerült az ember a gyerekével.

2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!