Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellemetlen családlátogatás....

Kellemetlen családlátogatás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisbabám 4 hónapos lesz,mi egy kisvárosban lakunk-apai nagyszülők, rokonok pedig egy kis faluban tőlünk 100 km-re.Eddig egyszer voltunk ott látogatóban, de az maga volt a pokol.Az egy dolog, hogy a háziállatok szabadon járkálnak ki-be(nekem a hajam égnek áll attól, hogy a fostos kismacska mászkál a konyhában),de az ottani rokonok nincsenek tekintettel a kéréseinkre.Értem ezalatt azt, hogy amikor elővettem a kézfertőtlenítőt, hogy ugyan már ne az istállóban pakolászás után babázzanak akkor kiröhögtek és mondták a gyereknek, hogy ,,anyádnak micsoda mániái vannak" meg ,,kell a kosz hogy erős legyél". Az állatok miatt is szóltunk, hogy ha megyünk akkor legyenek kiparancsolva, meg egy kis takarítást utánuk, de semmi.

Jövő héten megyünk és már előre félek, hogy megint kézről-kézre járna a fiam olyan embereknél akik nem hajlandóak törődni a higiéniával.Mit tennétek?


2011. júl. 31. 10:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg,hogy csak akkor mész a gyerekkel, ha betartják a kérésedet, addig nem. Másik dolog, hogy aki nem szokott a falusi bacikhoz, annak ez igenis árthat, az is más ha valaki ebben nő fel, úgyhogy ne keverjük össze a dolgokat. Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy előbb erősödjön meg a kis immunrendszere, csak utána jöhet a "kosz".

És még valami: talán a kedves rokon fogja gondozni, ápolni, ha valamit összeszed? NEM! Te kínlódsz majd, így hát tiéd is a jog, hogyan neveld a gyereked, és mit engedj meg másoknak.

2011. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!