Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám és csökkent...

5 hónapos a babám és csökkent az tejem ma, visszafordítható még? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, mert nagyon cicifüggő! Segítsetek légyszi!
2011. júl. 30. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Laktoherb tea (asszem így hívják), sör, dinnye:)

Ezek mind tejserkentő dolgok, én mikor szoptattam, mindennap megittam egy doboz Bucklert.

2011. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami hatásosabb? Már szedek homeopátiás bogyót régóta. Esetleg fejnem kéne?
2011. júl. 30. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hónapos és minden hónapban van olyan amikor megijedek,mert fele annyit szopizik mint szokott.Nekem az vált be,hogy elkezdek inni/de nagyon/4-5 litert is egy nap és 1-2 napon belül visszaáll minden.

Az alkoholmentes sör tényleg jó,a moremilk-ről is jókat hallottam,nekem az urtica urens is bevált.Viszont a bogyókkal vigyázni kell,mert ha sokáig szeded akkor apasztanak.

2011. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az jó, mert folyamatosan szedem, már nem tudom mióta az urticat! :(

Köszi a segítséget, remélem visszaáll, most elkezdtem vadul inni. Éjszaka járhatok a klotyóra.

2011. júl. 30. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a fejést javasolnám! Én fejtem, mert majdnem "elfogyott" kb. 4-5 hós kora körül...A fejéssel sikerült 9 hónapos koráig szopiztatni :-)
2011. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is megijedtem párszor mert kevesebb volt, de visszaállt. Ne idegeskedj. Ha továbbra is apadna, próbáld ki a moremilket. Én első pillanattól szedtem, nagyon jó. Első babámnál nem szedtem, nem is volt csak nagyon kevés tejem. Második babámnál úgy gondoltam, mindent elkövetek és ez nagyon bejött.
2011. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon megszenvedtem a tejért,hogy legyen!valami bevált,valami nem!Leírom miket próbáltam hátha neked is bejön vmelyik!

tejszaporító teák

rántásos levesek

alkoholmentes sör

homeós bogyó

kecskeruta tea

Karamalz maláta ital(ez nagyon jó)

Moremilk tabletta

Horror fejés,1-1-3-3-5-5-7-7 percig fejni két szoptatás között,még akkor is ha nem jön tejcsi(ez is nagyon jó,ezen az oldalon már egy anyukának segítettem ezzel a tanácsal visszahozni a tejét,nagyon boldog voltam!!!)


Most hirtelen ennyi jutott eszembe!

A túl sok folyadékkal vigyázz,én olvastam valahol,hogy valakinek ezzel az ellenkezőjére fordult a tejtermelődése!Állítólag bőven elég a napi 3-4 liter!


remélem tudtam segíteni,majd írd meg légyszíves,hogy melyik vált be!

2011. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget, elkezdtem több folyadékot inni és visszaállt. Sajnos az utóbbi napokban mindig elfelejtettem inni, ezért lehetett.
2011. aug. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!