Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 6-7hónaposan lett...

Akinek 6-7hónaposan lett refluxos a babája, hogy kezdődött? Milyen jeleni voltak? Súlya csökkent? Mit mondott a doki- gyógyszer- tápszer, stb. És kinőtték? MIkor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 22:10
 1/1 Bálint Hanni válasza:
A mi babánk 3 hónaposan lett az, de nem hinném, hogy nagy a különbség. Azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet hajlandó enni, de egy ideig náthára gyanakodtam. Aztán eldurvult kicsit, amikor még éppen nem fogyott, de nem is nőtt, fél óránként akart 30gr-ot enni, meg hallottam, hogy rengeteget nyeldekel, de sose jött vissza. Elvittem dokihoz, és mivel szervi baját nem talált, így kaptunk Milupa Milumil AR Optima tápszert (nagyon jó és elég olcsó is 900gr-1200ft kb.), meg gyógyszert is Motiliumot ami egész jó, bár szerintem a Controloc hatásosabb (az első gyereknél használtuk azt,de ő születéstől refluxos volt). Illetve megemeltük a kiságyat 25cm-el feljebb a fejvégnél, meg varrtunk neki egy kis bugyi szerű valamit, amit a rácsoz kötöttünk, hogy ne csússzon le. Így aztán rendben vagyunk jelenleg. Az első fiamnál is ugyanígy csináltunk mindent, csak a gyógyszer volt más, és kb 1éves kor után maradt már el a gyógyszer, meg fokozatosan engedtük le a kiságyat is. Én most is erre számítok kb.
2011. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!