Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem magam ilyen...

Csak én érzem magam ilyen bénának a sok tökéletes anyuka között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már annyira fiatal,diplomás pedagógus vagyok. A saját gyerekem egy éves múlt,okos,édes,aranyos. Próbálom tökéletesen nevelni,de nekem nem minden megy olyan simán,mint másoknak...

Éjjel többször kelünk,én fáradt vagyok,nincs időm főzni,takarítani,csak hétvégén,ha apa is itthon van. Elméletben mindent tudok,de a gyakorlat az más. A hozzátáplálással is annyi gondom van.

A játszótéren annyira tökéletesnek tűnik minden anyuka... Én meg...

Volt már ilyen érzésetek?


2011. júl. 29. 12:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Teljesen megértelek!!! Nekem sem jut annyi időm a férjemre,mint szeretném. Remélem,azért néhány hónap múlva könnyebb lesz mindkettőnknek! Bár előbb-utóbb kistestvért is szeretnénk...
2011. júl. 29. 22:01
 12/15 Snapette ***** válasza:
Szerintem attitűd kérdése a dolog. Én mindig optimista voltam, természetem, kiskoromban is, ha nem volt jó a matekpélda eredménye azt mondtam anyukámnak, hogy a könyvben rosszul írták, fel sem merült, hogy én tévedhettem :-). Tudom, hogy nem mosogattam két napja, hogy a ruhát kiterítettem, de beszedni nem volt időm, hogy éjjel szinte végig fent vagyok, mert akkor alszik a kicsi, s van időm magamra, főzni eleve nem én szoktam, hanem a férjem, de a lányom jól van, egészséges, szépen fejlődik, minden rendben van vele, tehát jó anyuka vagyok. Kinek a mércéje, aki megmér téged? Nem lehet mindent megcsinálni és mindent jól csinálni. Legyél jó anya, jó feleség, jó nő, jó háziasszony... Mikor mire van idő :). A gyerek ha jól van, minden okés.
2011. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat! Vidám,barátságos,kiegyensúlyozott a fiam,és én is tudom,hogy csak ez számít,nem vagyok rossz anyukája. Soha nem hagytam sírni,mindent megteszek érte,ami tőlem telik.

Csak nem értem,másoknak hogy fér bele annyi minden az életébe egy ilyen pici gyerek nevelgetése,ellátása mellett...

2011. júl. 30. 13:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fér bele senkinek MINDEN! Képtelenség.

Van, aki tökéletes NŐ, de a gyereke kissé elhanyagolt, van aki tökéletes anya és háziasszony, de elhanyagolja a férjét, sorolhatnánk. SENKI nem tud mindig mindenben 100%-osan teljesíteni.

2011. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Két hónapos kislány anyukája vagyok. Azt hiszem, én is (és lehet, te is) jó kedélyűnek, magabiztosnak, csupa pozitívumnak, derűnek és ügyesnek tűnök kívülállók számára, mert olyankor viselkedek. Olyankor összeszedem magam, és rövid ideig és idegenek előtt valahogy képes vagyok ezt a képet mutatni. Na meg nem is akarom fárasztani őket a bajommal. Egyébként meg ugyanúgy érzek, ahogy te! Bénának, nem elég jó anyának, nem jó feleségnek. Nem szeretem magam mostanában...
2011. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!