Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, anyukák! Milyen az...

Kismamák, anyukák! Milyen az ideális, tökéletes babanapló? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre egyaránt gondolok
2010. okt. 27. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes nincs.


Nekem Annette Nolden féle van ez kis kocka alakú ma már egyszer belinkeltem most meg nem találom.. baba kalendárium a neve.

Szerintem olyan kellene ami fogantatástól kezdve egész iskoláskorig egyben van nem külön külön 3-4 kis könyv.


Külsőre ?

én bekötöttem a sajátunkat szóval nem számit mennyire szép.

belsőleg ? állati kritikus vagyok ilyen téren mert nem jön be hogy van olyan rublika hogy


3 hónapos baba kedvenc étele???????? minek....

meg keresztelő meg advent van egy csomóban némelyikben baby shower oldal is van ez magyarországon még egyáltalán nem szokás igy egy átlagos naplóban van 4-5 oldal ami ilyen hülyeségekre megy el ahhelyett hogy adnának hozzá alfaszettet - ragasztható betü- és az ember arra használhatná amire kedve tartja pl .első nyaralás, első karácsony stb....

2010. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

véletlenül esc nyomtam és elküldte.



szóval ezeket a számomra érdektelen oldalakat leragasztottam és saját magam oldottam meg hogy legyen benne karácsonyi meg kirándulás témájú fényképes oldal.

Persze igy már nem lett tökéletes de legalább egy helyen és időben ott van ahol lennie kell.

2010. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vettem olyat, amiben sok-sok sor van arra, hogy "ez történt a világban születésem napján" vagy ezt gondolta anyukám, amikor szült" meg hasonlók. Az alap-adatoknak és a fontos dolgoknak legyen hely + a képeknek, úgy mint szülés, evés, keresztelő, fogak.

Külsőre szinte mindegy, mind aranyos :)

Láttam egy olyat, ami tele volt babás képekkel, na az ingyen sem kellene! Nem más baba képeit akarom nézegetni...

2010. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést én írtam, itt lesz benne link is:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ez van meg kékben nagyon szeretem karszalagnak és fényképeknek is van benne hely lábnyomat kéznyomat és sok plussz oldal!

2010. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sőt a családfa is van benne !és a szüléstől egészen 5 éves korig használható 14 22-es vtam
2010. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jo dolog a naplo, de talan meg jobb, ha irsz egy blogot, azt késobb kinyomtathatod
2010. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, köszönöm, hogy írtatok!

Közben találtam én is: egyedi babanapló, a teszveszen vettem.

Abszolut személyre szabható!!

2011. jan. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!