Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig alszanak...

Mennyi idős korukig alszanak a babák rácsos ágyba? Mikor érdemes venni nekik rendes gyerekheverőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 2,5 éves, de még a kiságyban alszik. De 1,5 éves korától le van véve az egyik teljes oldal rács. De lassan cserélni kell, mert már kicsi lesz neki.
2011. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor szobatisztaságra neveljük, akkor már kell, hogy ki tudjon kelni éjjel az ágyból, tehát akkortól már lehet rendes ágyban gondolkodni.
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi 2évesen vettünk neki gyerekheverőt
2011. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 hós volt a fiam mikor rendes ágyat kapott,mert kimászott a rácsokon keresztül a rácsosból.féltünk nehogy baj legyen.egyből elfogadta és nagyon tetszett neki.
2011. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bő egy éves volt, mikor át tettem egy kihózhatós ágyra, aminek oldalt volt karfája, és megfogta, hogy ne essen le. Úgy vettem észre, hogy oldal irányba nincs tere a rácsos ágyba, és emiatt nem jól alszik. Sokat felébred. Nem bántam meg. Utánna nem tudtam már vissza rakni soha. Szerintem neki is jobb voltm így.
2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bromkrezol válasza:
Nálunk olyan rácsos ágyuk volt, amit először magasra állítottunk, utána alacsonyra, aztán kivettünk két rácsot, aztán levettük a rácsot, és így heverő lett belőle és kb. 6-7 éves korukig azt használták a gyerekek.
2011. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!