Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elemes orrszívó ér valamit?

Az elemes orrszívó ér valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van, ill adapteres, de nem olyan hatékony mint a porszívóra tehető, de nekünk egyenlőre elég. 2-3 alkalommal használtuk.7 hós most a kisfiam
2011. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen eladom neked a mienket. Szerencsére nem sokat használtuk. Utazgattunk és gondoltam jobb félni, mint megijedni. Amúgy tényleg nem olyan erős, mint a porszívós.
2011. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan a porszívós a legerősebb, de csak azért előrángatni mindig a nagy porszívót (nekünk takarítógéppel kombinált van), hogy egy kis valami ott van az orrában... Ezért is gondoltam arra, hogy veszek egyet. Írj privátban, hogy mennyiért válnál meg tőle. Köszönöm szépen!
2011. júl. 21. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a lányomnak, kb 3 hós koráig használtuk.Téli baba párás lakásban.Állandóan tele volt az orra.

Az a tapasztalatom, hogy ha jó minőségű elemet raksz bele és tengervizes orrspray-vel fellazítod a váladékot, akkor maradéktalanul ki lehet vele üríteni az orrjáratokat és akkor a picinek sem olyan kellemetlen, az én lányom speciel általában vigyorgott, amikor az orrát szívtam :)

Azt sajnos nem tudom, hogy krónikus taknyosság esetén mennyire lesz hatékony, ebbe a helyzetbe még hálistennek nem kerültünk soha.De sokan mondták, hogy akkor mindenképpen kelleni fog a porszívós.

Én egyébként azért nem porszívósat vettem (pedig olcsóbb lett volna), mert nem akartam, hogy a gyerek rettegjen a hangjától akárhányszor porszívózok.És az elég gyakran van :)

6,5 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj,de én azt tanácsolom,hogy meg ne vedd!!!!!Semmit nem ér!!!!Én is akartam venni,mert ugyanígy én se akartam mindig elővenni a porszívót,meg még hangos is...egy ismerősömnek van,mondta próbáljam ki,de ő se tanácsolja.Hazavittük,kipróbáltuk,másnap vissza is adtuk.Azóta porszizunk,hidd el sokkal hatékonyabb!
2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, még a bababoltban is ezt mondták :( Úgyhogy nagyon köszönöm, aranyos vagy, hogy felajánlottad, de maradok a porszívós megoldásnál... Sajnos...
2011. júl. 21. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyet. SEMMIT nem szív ki, hiába lazítottam fel a váladékot tengervizes orrspray-vel (pedig nem volt neki sok az orrában, de az sem jött ki). Szerencsére még nem volt semmi nagyobb taknyosság, így a porszívósat nem kellett próbálnunk.
2011. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!