Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrszívó! Tanácsok ez...

Elemes orrszívó! Tanácsok ez ügyben akinek van?

Figyelt kérdés
Hogyan szívjátok ki a baba orrát utazás során? Gondolok itt a kocsiban pl.?
2010. aug. 25. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
minek azt kiszívni?:O
2010. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mire gondolsz. Menet közben még nem szívtam neki, de nyilván ugyanúgy csinálnám, mint otthon.
2010. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utazáshoz a sima hagyományos pumpásat vittem. Itthon porszívós van, nagyon hatékony.

Gondold meg az elemest! Drága és nem szív semmit. A Pesztonka nevű nálunk áll a szekrényben, mert akkor gagyi, hogy semmire nem tudom használni. (8500 Ft volt)

2010. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként egyet értek. Mi már nem tudom milyet vettünk 10 ezerért, uram bocsá sz.rt se ér. Mondták is, hogy nem olyan jó, mint a porszívós, de hogy ennyire...

Második voltam

2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na oké, de most is kellett volna a hétvgén, mert náthás volt szegény, és mire leérünk a telekre az kb. 2 óra.


Bementem egy benzinkútra, hogy hátha van háztartási porszívó és leszívom de nem volt.. így szenvedett szegénykém, amíg oda nem értünk a nyaralóba :((


Kíváncsi lettem volna, hogy ezt más hogy oldja meg?!

2010. aug. 25. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyébkétn még mikor az elektromost használatm úgy csináltam, hogy befogtam a másik orrlyukát menet közben. Utálta, de így hatékonyabb volt.
2010. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!