Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó: porszívós vagy...

Orrszívó: porszívós vagy elemes? Ha elemes, akkor melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a porszívós csövét tesszük a kézi (dm-es) orrszívó végére, és azzal nagyon jól ki lehet szívni. Nem hangos, és még porszívó sem kell hozzá. Mindenhová tudjuk vinni magunkkal.


Az elemesre azt hallottam, hogy nem valami hatékony.

2010. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló megoldását azért nem találom jónak mert az orrszívó porszívós úgy van kialakitva hogy nem egyenesen az orrából szivja hanem valami szinten lecsökkenti a porszivó erejét és átalakitja hogy a porszivó hatékonyságával de ne az erejével szivjon.

De ez csak az én véleményem.

Kérdésedre a válasz a porszívós a legjobb és leghatékonyabb. Főleg ha nagyon náthás és taknyos az szivja ki a legjobban.

Nekünk van elemes is Graco a zenélős fajta.

Mindkettőt használjuk de sokáig csak a porszivós volt. Az elemes Graco nekünk bevált de én csak olyan helyzetekre használom amikor pl sírdogál és utána kiszivom vele a taknyát, vagy éjjel hogy ne keltsünk fel senkit a porszivóval, utazáskor stb. Viszonylag jól sziv, igaz kicsit tovább tart mint a porszívós, de a porszivós sokkal jobb. Ha a kettő közül kell választanod akkor porszivóst vegyél, mert ha igazán nagyon náthás taknyos akkor csak az tud hatékonyan segíteni. És pikk pakk kikapja nem kell percekig szenvedni vele.

2010. okt. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk lindam elemes orrszivonk van.Most egy eves a kislanyom mar nem er semmit.
2010. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!