Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jó a porszívós...

Miért nem jó a porszívós orrszívó?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos kisfiam náthás. (tegnap este jött ki rajt) Jó éjszakánk volt, kb. 2 óra alvással. Megpróbáltam kiszívni az orrát ezzel a porszívós orrszívóval, de sose szívta ki neki annyira, hogy el tudjon aludni. Nem is nyitotta ki a szemét, olyan álmos volt.

Jobb lenne egy kézi orrszívó??? Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy egyáltalán nem szereti, ha az orrához érek! Már akkor is elkapja a fejét, ha a kaját akarom letörölni neki!


2010. szept. 23. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kézi még annyit sem ér. Egyébként ilyen esetben azt kell csinálni, hogy orrsprayt vagy orrcseppet kell a nóziába fújni vagy csepegtetni, ami fel tudja lazítani a váladékot, és így könnyebben ki lehet szívni.
2010. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
m iugyanigy voltunk!aztán vettünk Sterimart (tengervizes orrspray)!!Mindent megoldott!és le is lehetett szivni!
2010. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még esetleg azt próbáld ki, hogy rövid időkre befogod azt az orrlyukát, amelyiket éppen nem szívod, miközben a másikat szívod. Így könnyebben ürül. Sikerült bonyolultan megfogalmazni :) Nekünk ez beválik.
2010. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először szívtam neki mi is így jártunk.De a dokinéni elmagyarázta,hogy először csepegtessek anyatejet a nózijába,ennek hiányában gyemeknek használatos tengervizes orrsprét,várjak néhány percet és utána szívjam.Majd a végén ha szükséges akkor gyógyszeres orrsprét kell használni.Ebből is létezik homeopátiás,igaz egy vagyonért!

Így tökéletesen kiszívja!

2010. szept. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs kézitek, ne is vegyél, felejtsd el, az még ennyit sem fog csinálni tényleg!

Mi is vettünk sterimar baby orrspray-t, azzal fújok az orrába, várok egy kicsit, és utána nagyon jól kiszívja a porszívós!

Próbáljátok ki!

2010. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát...kövezzetek meg,de én a porszívós orrszívót használom porszívó nélkül!a csövet a számba veszem és én szívom ki neki a nóziját!Mindig bejött és baleset sem történ még,hogy esetleg a számba kerülne a cucc.És semmilyen orrspray-t,kenceficét nem kellett még használnom!(kopp-kopp-kopp)


9 hós lány anyukája!

2010. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!