Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Túl" lehet etetni egy babát?

"Túl" lehet etetni egy babát?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapos a fiam. Mostanában elég sokat nyűgösködik, és legjobban cicin nyugszik meg, ezért van, hogy óránként cicizik. Árthatok NEKI ezzel?
2011. júl. 2. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
U.i.: amikor csak lógni szeretne, és evett rendesen, mondjuk már félálomban van, próbáld meg cumira cserélni a cicit, nekünk be szokott jönni, ill párszor mikor volt ilyen, bejött. A Mam cumikat szereti a babám, az hasonlít szerintem legjobban a cicire.
2011. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van cumink, méghozzá MAM. De ilyenkor sajnos az sem nyugtatja meg, én is azt szoktam, hogy amikor fél álomba van, akkor kicserélem. Ez néha bejön, néha nem. Meg ilyenkor amikor rárakom a cicimre, csak néhányat szív, utána tényleg inkább csak nyugtatásként cumizza. Napközbe nem nagyon van ilyen gond, tényleg csak este.
2011. júl. 3. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!