Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikompnak van előnye is?

A bébikompnak van előnye is?

Figyelt kérdés
Eddig elleneztem, mindig én mondtam, hogy ilyen nem lesz neki.:)De most kaptunk egy nagyon aranyos lepkéset, és imádja a lányom.Kezd rájönni, hogy van lába, és kezdi lökni magát.Nem szeretném, ha hátráltatná a mozgását.De ő még nem áll fel, tehát szó nincs még járás tanulásról, és arról, hogy késleltetné.Naponta kb. 2-szer 5 percet van benne, szóval rövid időt.Szerintem a mozgást csak akkor hátráltatná, ha egész nap benne lenne, de erről szó nincs.Viszont a függőleges helyzettől fejlődik a térlátása, ösztönzi az ülésre stb.Ugye nem ártok vele a babámnak?
2011. jún. 30. 06:27
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Én meg már nem gondolom azt, hogy jó a gyereknek.El is raktuk, ne is lássa.A védőnő meggyőzött, és ti is elgondolkodtattatok!!Én se akarok kísérletezni a gyerekemmel.
2011. júl. 8. 13:41
 32/32 A kérdező kommentje:
A kérdést pedig nem kijelentésnek szántam.A negatív tulajdonságairól már hallottam, és bizonytalan voltam, hogy árt -e a gyereknek.
2011. júl. 8. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!