Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja? Hogy...

Ugye nem lesz baja? Hogy lehettem ilyen buta? Massal is megtortent?

Figyelt kérdés

Egy pillanatra elfordultam amig manokam az agyon jatszott mire visszaneztem mar fejjel csuszott le az agyrol(eleg alacsony) nem kaptam el idoben.Nem koppant felig az arcan landolt.Keservesen sirt kb 3percig ,nem latszik sehol semmi.Utanna szopizott,jatszott,nevetgelt.Meg mindig ideges vagyok,majd megorulok.Soha nem tortent meg semmi baleset,most 7hos.Mar alszik.

O a szemem fenye es ugy latni,hat a szivem is majd beadta a kulcsot.Remelem nem lesz baja.


2011. jún. 26. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi egy éjszakát a kórházban töltöttünk, mert nem tudtam megmondani, hogy azonnal felsírt-e... ezért inkább bent tartották megfigyelésre. Szerencsére nem lett baj :)
2011. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszi az ujabb valaszokat.Vagyis ha nem sir fel azonnal baj van?jol ertelmezem utolso?

Sirt azonnal miutan "landolt".

2011. jún. 26. 22:50
 13/18 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónapos volt, mikor leesett az ágyról:( a mai napig nem tudom hogy csinálta.

Nem akart a kiságyban aludni, így áttettem a nagyra. Nem tudott még forogni sem! de a biztonság kedvéért keresztbe fektettem, hogy még véletlenül se legyen baj. Aludt. Kimentem pisilni. Aztán már csak a nagy ordítást hallom, még a gatyámat sem húztam fel, úgy futottam, a földön volt :( Rettenetesen éreztem magam én is, de hálistennek nem lett semmi baja!!

Most 2 éves, azóta már volt még pár hasonló. Egyszer felmászott a fotelbe és felült a karfára, és onnan fejjel lefelé landolt a földön :( na ez már magas volt, mégsem lett semmi baj!

Ő még a 180*200-as ágyról is le bír gurulni éjszakánként, úgy hogy az egyik oldalán ott vagyok én, a másikon egy általam épített "gát" pokrócokból, de képes éjjel álmában átgurulni ezen a gáton, és leesik :)) de körbe vagyunk rakva a földön is pokrócokkal, így már nem eshet baja, az ijedtségtől pityereg kicsit, aztán visszamászik, és alszik :)

2011. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónaposan döntött úgy, hogy "átszaltózik" a kanapé támláján. Nem vette számításba, hogy ott a radiátor,amibe olyan "ügyesen" ütötte a halántékát, hogy lett rajta egy kisebb diónyi pukli.

Irány a doki, majd kórház, ahol nem értették, hogy mit akarunk mi ott.

Figyeltük 1 napig, szerencsére semmi baja nem lett, csak 1 monokli pár napig.

Tőlünk is azt kérdezték, hogy rögtön felsírt-e, mert ha nem az azt jelentheti, hogy pár mp-re elvesztette az eszméletét.

Velünk együtt várt a kórházban egy pár a kisfiával aki 2 lépcsősornyit gurult le.

Na akkor megnyugodtam, hogy az én manókám "csak" kanapémagasságból.

Én személy szerint nem ismerek olyan gyereket aki legalább az ágyról ne pottyant volna le.

2011. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is leesett az ágyról.az apja mellette feküdt,én leszálltam mellőle,kimentem pisilni.ő meg félig aludva úgy gondolta,hogy utánam jön,ahogy mindig is.csak elfogyott alóla az ágy és fejtetőre esett.mikor berohantam,csak azt láttam,hogy alácsuklik a nyaka.azt hittem rosszul leszek.felkaptam,felsírt,majd meg is nyugodott és aludt tovább.
2011. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Minden rendben van,lett egy kis horzsolas szeru seb a orran.Hal istennek ennyi.Nagy ko esett le a szivemrol.Itt magyarza,visongat a kisagyba.Koszi a megnyugtatasokat.
2011. jún. 27. 08:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsi OFF. A kisfiam nem szokott a nagyágyon aludni, mindig a kiságyában alszik, de most sehogy nem akart elaludni. Gondoltam a kanapéra fektetem és én is odabújtam mellé, el is aludt, most is alszik én kb 1 méterre tőle ülök a gépnél és már majd bepisilek..nem merem itt hagyni, főleg, hogy olvastam, hogy többeknek is a pisilés lett a veszte. :))) Örülök, hogy minden rendben van a babával. Nekem egyszer a polcba sikerült bevernem a fejét, rettenetes lelkifurdalások közepette vittük az ügyeletre, szinte kiröhögtek, hogy minek vittük. Hála az égnek semmi baja nem lett. 7 hós fiúcska anyukája
2011. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szia nem lesz baja! ez sztem nincs olyan akivel nem történik meg! akármennyire is figyel az ember, vannak iylen dolgok, előfordulnak, ha ezer szemed van akkor is. és jól írta vki, ennél még nagyobbat is fog esni (sajnos).

velem egyszer nyaralás alatt tötrént meg, talán annyi mentség van, hogy pont akkor kezdett el magától felülni, és még nem szoktam hozzá...felült az ágyon és azzal a svunngal hanyatt le....szerencsére az se magas ágy volt, plusz pont ott volt egy ruhával telepakolt táska....de így is megállt bennem az ütő, akkor volt 8 hónapos. és még hányszor koppant azóta, hányszor esett el, verte be magát...és nincs semmi baja. :)

2,5 éves amúgy.

2011. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!