Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehettem menses után?...

Terhes lehettem menses után? Mert aggódok a fájdalom miatt.

Figyelt kérdés

9-én megjött,13-án elmúlt.párommal 14-én voltunk együtt.21-22-én pecsételő vérzés,barnás folyásom volt,fájt a hasam.azután 2-3 napíg mint a menses görcs csak enyhébb.azóta a cicim fáj nagyon,nőtt majdnem két méretet.olyan mint a lufi és meg van repedve a bőr rajta.ha lépek még akkor is fáj,feküdni nem birok rajta.sokat pisilek.

elképzelhető hogy volt egy peteérésem akkor és megfogant?van rá esély hogy meg is maradjon,mert a méhnyálkahártya még elég vékony akkor.mikor lenne látható?mert elmentem dokihoz,a barnázás miatt,és azt állapította meg,hogy puhább portio,felpuhult uterus.ultrahangra küldött,de ott még nem láttak semmit.de szerintem még nem is lenne látható.szerintetek?esetleg tapasztalatokat is írjatok.


2011. márc. 1. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy a peteérésem elmaradt.24-én kellett volna lenni.hőm. 21-e óta 37-37,1.és nem volt most nyákom se.mindig van és fáj a hasam olyankor.hőm 3,8-36-ra szokott leesni.
2011. márc. 1. 11:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, szokták mondani, hogy spontán peteérés. De ez nagyon ritka. Hát ha felpuhult méhed van... lehet róla szó én 2 hét múlva mennék ismét ultrahangra, de közbe csinálhatsz egy tesztet is. Lehetőleg érzékenyet 10-est vagy 20-ast.
2011. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A spontán peteérés egyáltalán nem ritka.Simán lehetsz terhes,mostanában a teszt mutathat is valamit.És persze,hogy megmarad.
2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ott baba van, a felpuhult méh, ezt jelzi, a többi tünet is stimmel
2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazatok legyen!8 éve várunk egy babára!ultrahangos doki lehülyézett.én is úgy érzem,meg anyósom is mondja hogy biztos van.20 évíg nőgyógyon dolgozott.

uh.szerint a méhnyálkahártya 7mm.doki azt mondja kizárt hogy ebbe megtudna tapadni.de én úgy tudom hogy folyamatosan vastagszik.ha sikerült akkor már nem jön meg igaz?

2011. márc. 1. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most 18 hetes kismama vagyok,és én így estem teherbe!közvetlenül a mensim után!Október 23-án elmúlt a mensim,és 26-án volt pár csepp vér a a bugyimban,nem tudtam,hogy most ez micsoda.Mikuláskor derült ki,hogy az a beágyazódás lehetett!
2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó:írtam emailt.megosztanád velem az élményeid?
2011. márc. 1. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN is így lettem terhes.19-én megjött és 25-én volt peteérésem.9 hós kisfiú anyukája.irhatsz e-mailt ha gondolod.arnikababa2010@gmail.com
2011. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÍRTAM NEKED.
2011. márc. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!