Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja? Hogy...

Ugye nem lesz baja? Hogy lehettem ilyen buta? Massal is megtortent?

Figyelt kérdés

Egy pillanatra elfordultam amig manokam az agyon jatszott mire visszaneztem mar fejjel csuszott le az agyrol(eleg alacsony) nem kaptam el idoben.Nem koppant felig az arcan landolt.Keservesen sirt kb 3percig ,nem latszik sehol semmi.Utanna szopizott,jatszott,nevetgelt.Meg mindig ideges vagyok,majd megorulok.Soha nem tortent meg semmi baleset,most 7hos.Mar alszik.

O a szemem fenye es ugy latni,hat a szivem is majd beadta a kulcsot.Remelem nem lesz baja.


2011. jún. 26. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mint mondtad az ágy nem volt magas szóval olyan nagyot nem eshetett hogy agyrázkódást kapjon nem kel aggódni de ha ennyire félted videl valahova.
2011. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

minden nap van ez a kérdés, komolyan azt gondolom, hogy ez minden kisbabával megtörténik... velünk is, nem lett semmi baja a babámnak, nem is tudom hányszor esett le, kicsi korában 2x, most meg, hogy nagy és dilis időnként, van, hogy addig ugrál és forog az ágyon míg leszédül :S


lehet felteszek egy kérdést, hogy van-e itt olyan akinek NEM esett le az ágyról a babája ;)


fel a fejjel, nem lesz semmi

2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy baja lesz de azért lehet,hogy meg kéne mutatni háziorvosnak. De ha reggel semmi panasza nem lesz szerint kutya baja.
2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valasozkat.

Kedves masodik epp a minap olvastam hasonlo sztorikat es olyan buszke voltam hogy az en picimmel soha semmi nem torten erre tessek most itt van ez:(

Meg mindig nem nyugodtam meg pedig tudom lesz ettol kutyabb is.Inkabb a buntudat az ami elviselhetetlen.Ujra es ujra azt latom hogyan csuszott le.

De megis mire figyeljek?Ugy ertem oke nem latszik semmi de a fejebe nem latok bele.

2011. jún. 26. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:

nem te tehetsz róla, ilyen előfordul és kész! fogd fel úgy, hogy ez volt a tanulópénz, hogy ne másszon túl az ágyon :( holnap meg kitartóan tedd az ágyra és mutasd neki hogy tud letolatni róla!


arra figyelj, hogy nem hány-e, nem aluszékony, tekintete rendben van-e

2011. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezt a kérdést én írtam ki.Nem lett semmi baja a babámnak,sőt másnap apával játszottak az ágyon és persze hogy leesett:(

Ne idegeskedj nem tehetsz róla!

Egyébként 9 hónapig az én lányom sem ütöttem meg magát aztán tessék,mostanába meg töri össze magát,de már kezdek beedződni:)

Figyeld hogy nem hányik e.nem szédeleg,nem aluszékony,de szerintem nem lesz semmi baja!Nyugi!!!:)

2011. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ugyan így jártam tegnap,és ugyan így esett ahogy a te babád!6 hós.

Majd meg állt a szívem,és nagyon haragudtam magamra,de tudod rengetegszer fogja még beverni a buksiját!

2011. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Koszi a nyugtato "szavakat".Figyelem majd.Jo ejszakat nektek.


Utolso kommentalni akartam es a kerdesedre valaszoltam.Bocsi meg sokkos allapotban vagyok.

2011. jún. 26. 22:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolso elotti.:)
2011. jún. 26. 22:17
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"lehet felteszek egy kérdést, hogy van-e itt olyan akinek NEM esett le az ágyról a babája ;) "


Az enyém még nem! :) Pedig már 17 hónapos! Bár ő szerintem a túl óvatos fajta, mert ha virgonckodik az ágyon, és közelít a széléhez, akkor már eleve lassít, lehasal, és pislog lefele. :) Aztán megfordul és letolat...


Drága Kérdező! Biztosan nem lesz baja a kicsidnek! Sőt, fog majd még nagyobbakat is esni! És azoktól sem lesz semmi baja!

2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!