Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Milyen a...

Kisbabás anyukák! Milyen a frizurátok? Szülés után változtattatok rajta valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nekem is derékig érő egyenes hajam van. Így hogy nincs időm vasalni, sehogy nem áll.

Le szeretném én is vágatni, de nem tudom milyenre. Egyébként apa nálunk sem nagyon örül, de ez van:(

Hullik is, lányom is tépi, annak meg nincsértelme,hogy mindig csak összekötve van.


Egyébként nincs valami frizuratervező???

2011. jún. 24. 16:29
 12/17 anonim ***** válasza:

16:11 vagyok, aki talán hamarosan eljut fodrászhoz... Gondolkodtam én is ilyen kérdés kiírásán! :)


Én keresgéltem frizura tervezőt, egyet találtam, amire regisztrálni kellett, de miután beregisztráltam, már egyáltalán nem volt olyan használható. Reg. előtt egy csomó féle hajminta volt, aztán reg. után kiválasztottam egy képemet, de ingyenesen csak 3 alap frizura volt használható... Szóval egy kalap izét sem ért, ezért nem ajánlom neked se.

De ha valakinek van egyéb ötlete, szívesen veszem én is, mert nem igazán tudom még én sem, hogy milyen legyen majd a hajam...

2011. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Jesszus, itt mindenkinek derékig ér a haja :) Nekem egyáltalán nem tetszik, főleg ha valaki alacsony is hozzá. Nekem vállig ér, terhesség alatt tök jó dús volt, szülés után meg baromira hullott. Terhesen csak színeztem, most viszont festenem kell, mert elkezdtett őszülni :(
2011. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Inkabb linkelek mert nehez lenne leirni. :) Szules elott hosszu hajam volt. Hat kozepig ero. Most ilyen de en minden reggel vasalom mert mashogy sehogysem all. De mar megszoktam es mivel rovidebb 5-10 perc alatt atvasalom. A kulombseg az, hogy nekem szoke mellircsikok vannak benne:

[link]


Neha elol be szoktam fonni. Akkor hasonloan nez ki mint ez. Egy pici eros pattintos csattal rogzitem a fonas veget. Ez sem tart sokaig ha belejon az ember.

[link]

Neha csak felcsattolom elol ha otthon vagyok es fozok. Hajpantot is szoktam hordani. Ugyhogy lehet variallni. Nekem is nagyon hullott a hajam sajnos. Iszonyat volt. Igy is hullik de legalabb nem 2 meteresek a hajszalak hanem csak 10 centisek. :)

2011. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem terhességem idején is vállig érő volt a hajam, szülés előtt 1 héttel vágattam le megint vállig érőre. Általában össze van kötve copfba a hajam, mert még pici a babám és nyárra kényelmesebb is. (:
2011. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt vállig érő gyűrűgöndör(az a Soma mama féle).Megszültem és 3 centisre vágattam és vasalom.Tüsi,vagány,sokszínű:D!
2011. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt kb a vállam alá ért úgy 5 centivel.Aztán a terhesség alatt az extrém hullás extrém növekedéssel párosult.Mikor meglett a lányom olyan szinten megerősödött mintha tömtem volna magam hajvitaminokkal.

Sajnáltam levágatni, de a párom úgy szereti, ha ki van engedve, viszont szopizáskor meg semmilyen már babatevékenység közben nem lehetett leengedve, mert utálolm, hogy a szemembe lóg.Az extrém növekedés nem szűnt meg, múlt héten még derékig ért (sajnáltam mert legutóbb kb 17 évesen volt ilyen hosszú, most 26 vagyok.

)Fogtam a hajkefét és előrefésültem a homlokom elé az egészet és vágtam belőle 10 centit.A hosszán nem látszik, de a hajvégek frissebbek és ritkább lett a hajam.

Viszont ugyanúgy copfban van egész nap :D

Most ez van, ha majd a lányom elveszti iránta az érdeklődését akkor kiengedem:)

6 hós a lánykám

2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!