Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a frizurátok babás...

Milyen a frizurátok babás anyukák?

Figyelt kérdés

Nekem hosszú volt nagyon hosszú, ma levágtam! hehe

kicsire...

Ciki, :( de nincs pénzem elmenni fodrászhoz. Remélem apának is tetszeni fog!

Igaz elrontottam és úgy,lett Bubis ! :D Vicces de jólál!

Na és a szemöldököm is kiszedtem!

Ti hogy álltok? Kis változatosság?


2009. okt. 14. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Hátközépig érő fekete, de most Én is váltok rövidebbre, mert már unom! De még lövésem sincs milyen legyen...

Ügyes vagy, ha igy meg tudtad csinálni magadnak,párodnak is tuti tetszeni fog a kreativitásod :)

2009. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
sz@r egyszóval
2009. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a gyerekvállalás/nevelés előrehaladtával arányosan csökken a hossza. :D Komolyan ezt figyeltem meg az anyáknál.
2009. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hosszú és göndör(dauerolt).Én is mondtam a páromnak,hogy levágatom "öcsisre",azt mondta meg ne próbáljam...Ált.1 évben 1x így télen,beszíneszem(nem festem) valamilyen vörösre(tízian v.gránátalma).A szemöldökömet én amúgy is szedem.
2009. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre inkább nem válaszolok :-DDDDD
2009. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2 hete a váll alá érő világosbarna hajamból lett rövid vörös:) férjem kicsit kiakadt.. :S:)))

untam már hogy a gyerkő mindig abba kapaszkodik és tépi kifelé.

2009. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szoke, hatam kozepeig ero, lepcsozetesen vagva ugyancsak lepcszetes frufruval.En egyszeruen bekotom amikor a gyerekkel foglalkozom.Mindig imadtam a hosszu hajat.
2009. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van. :)

Kékesfekete, hátul tüsis, rövid hajam volt.

Amikor terhes lettem, elkezdtem növeszteni. Most félhosszú, lépcsőzetesen vágott, barna.

Feltűzöm, copfba fogom általában, mert a lányom belekapaszkodik, úgy áll fel sokszor. :/

Szemöldököt hetente szedek (csak késő este van rá időm).

Majd írd meg, hogy mit szólt a párod!

2009. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1 hete festettem vissza barnára, az eredeti hajszínemre, mert nincs időm fodrászhoz rohangálni. Gyerek előtt mindig festettem, vágattam, havonta más színű volt a hajam, még derékig érő afro fonásom is volt, most úgy nézek ki, mint akit a boci végignyalt.
2009. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ÉN most növesztem! Vállig ér, ezek előtt feketére festettem, de mióta megszültem már átfestettem olyanra mint eredetileg barna és nem kell festegetni. Most fogyózom ezerrel és növesztem a hajam, majd ha megnőtt és lefogytam megint befestem a hajam. Szeretnék megint dögös lenni, kicsit el asszonyosodtam. Itthon ha frissen mosott a hajam le van engedve, másnap meg harmadnap összefogva Heti kétszer mosok hajat.
2009. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!