Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Milyen a...

Kisbabás anyukák! Milyen a frizurátok? Szülés után változtattatok rajta valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig hosszú hajam volt, szülés után kb fél évvel vágattam le, hogy gyorsabb legyen a mosás, szárítás. Főleg ezért, meg már kicsit unalmas volt a régi.
2011. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vállig érő, olyan, mint a Született feleségekben Susannek. :) Szülés előtt is olyan volt, végülis csak meg van tépve, be van szárítva.
2011. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem hosszú göndör hajam volt, de szülés után 3 hónappal nagyon elkezdett hullani, mindenhol ott volt és a babám ujjai közé betekeredett, hiába fogtam össze copfba.

Untam is, meg sok időt is elvett a mosása,szárítása,nehéz volt a copf, fájt a fejbőröm így levágtam rövidebbre és vitaminozok. Már sokkal jobb. Ja és vasalom is, mert a göndör hajba sokkal jobban bele tud kapaszkodni a baba, és párszor úgy megtépett, hogy a könnyem jött ki.

Most vállig ér.

2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Derékig érő a hajam, nem fogom levágatni mostanában. Egy éves a kisfiam. Igaz, kevesebbszer tudom megmosni, mint előtte (heti 2x) de a melegben úgyis jobban szeretem összefogva hordani, magas lófarokban, vagy copfban.
2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő göndör hajam van. Soha nem volt még ilyen hosszú. A terhesség alatt nőtt meg, gondolom a sok vitamintól. Most hogy ilyen hosszú nagyon rálapul már a fejem tetejére mert húzza a súly. Egyébként nem sok hajam van, csak annak látszik mert göndör. Éppen tegnap mondtam a páromnak hogy levágatom vállig érőre, mert már unom is és nem is tetszik. 8 hós lányom is igencsak belemarkol, pedig nekem is össze van fogva. Az a baj, nem találtam még meg a nekem illő frizurát :(
2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mint volt :)

Kb lapockáig ér hátul, elöl az államig. Tépett. És baba mellett mindig össze van fogva copfba, mert hullik, és nem szeretem, hogy még a pelusában is van hajszál...

2011. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajam volt és van is. Nem vágatom le, mert szép és így szeretem én is és a párom is. Ha a baba közelében vagyok, mindig össze van fogva, vigyázok, ne kerüljön hajszál az ujjai közé. Neked milyen hajad van Kedves Kérdező?
2011. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most még hosszú, majdnem a derekamig ér. Szülés előtt 1 hónappal voltam utoljára fodrásznál, most 16,5 hónapos a fiam.

Ha minden jól megy 3 hét múlva megyek fodrászhoz, ha nem jön közbe semmi!

Legalább vállig érőre levágatom, de az is lehet, hogy rövidebbre. Szeretem a hosszú hajat, de mostanság nincs időm vele foglalkozni, így pedig nem szép.

Inkább levágatom rövidebbre, amivel könnyebben és gyorsabban lehet bánni! Majd megnő!

2011. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem szőke (festett), kicsit vállon alul érő hajam van. Nem változtattam rajta semmit, régebben többször vasaltam, mert amúgy sehogy nem áll, most már inkább összefogom lófarokba. Azért ha van időm, még mindig szoktam vasalni és olyankor ugyanolyan, mint szülés előtt.
2011. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csípőmig érő hajam volt. Rengeteg, meleg, és elég időigényes. (mosás szárítás)Ráadásul a lányom elkezdődött érdeklődni iránta és állandóan tépett.


Most vállon túl ér, és alaposan kiritkított. Sokkal könnyebben kezelem.


Apuka visszasírja a régit :) Majd egyszer...

2011. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!