Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák, milyen a...

Kisbabás anyukák, milyen a frizurátok?

Figyelt kérdés
Eléggé unom már a copfot, de mit lehet vele kezdeni, hogy a kicsi ne kapaszkodjon bele? Rövid haj kizárt, tűzögetni meg sem időm, sem türelmem. A lófarok az egyetlen megoldás? Fodrászhoz is mennék, dehát igazán mindegy, milyen frizut csinálna, ha aztán úgyis össze van fogva. Ki hogy áll ilyen téren?
2010. aug. 10. 07:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy mint Te:-))))Nekem közép hosszú a hajam,csak akkor van kiengedve ha megyünk valamerre.Tesóm fodrász állandóan le akarja vágni,de én sajnálom.Ha meg is csinálja szépen,addig tart mig haza nem érünk,és már kötöm is össze ,igy is tele van a lányom keze a hajammal állandóan.Érdekelne engem is valami jó ötlet:-)
2010. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is a terhességem alatt félhosszú hajam volt, úgy terveztem, hogy majd szülés után megint levágatom, mert eddig mindig a rövid fazont kedveltem. Viszont a szoptatás alatt csomóban hullott a hajam, ekkor döntöttem úgy, hogy marad a lófarok, különben a Picúrom keze állandóan tele lenne hajjal. Már nem szopizik, a hajam is dúsul,nem hullik, szóval most meg annyira megtetszett a hosszú haj, hogy egy kicsit fazonra vágatom, meg lesz frufrum, és vége a fiús stílusnak :-) Szép napot és jó babázást Nektek!
2010. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad emiatt levagatni, nekem ugy tunik, hogy egy rovidhajba ugyanugy bele tudnak kapaszkodni a babak, mint egy hosszuba, ha nincs osszefogva. A hosszu hajat legalabb vedheted azzal, hogy osszefogod, de a rovidet nem.

A ferjemnek igazan rovid haja van es igy is bele tudnak kapaszkodni a fiaink.

Egy 20 es egy 6 honapos babank van, nekem kicsivel vall felett ero hajam van. Gyakran van osszefogva, ugyan nem a gyerekek miatt, mert ok nem igazan tepik, de engem zavar, hogy mindenhol a hajam van, amikor hazimunkazok, foleg nyaron a melegben.

Ha megyunk valahova, akkor beszaritom, kiengedem, par napig elfogadom, majd ismet osszefogom.

Viszont a hajgumis lofaroktol mar hanyingerem van, igy en azt csinalom hogy a frufrus reszt kicsit megcsavarva pici fekete csattal feltuzom, a hatso reszt pedig nagyobb csattal feltuzom. Lenyegesen jobban nez ki, mint a lofarok es kb ugyanannyi ideig tart megcsinalni.

2010. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

07:55os vagyok.

Ilyen csattal fogom ossze gyakran: [link]


De ezek is tok egyszeru frizurak es megis mutatos(abb, mint az unott lofarok): [link]

2010. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én meg levágattam a hajam rövidre,mert bár összefogtam,de a hosszú hajszálaimmal tele volt az ágy,szőnyeg padló.(bár minden nap porszívóztam,de kis lakás,ha a fürdőben fésülködtem már minden hol ott volt a hajam.)

A rövid hajba kevésbé kapaszkodtak,és amikor mászni kezdtek nem volt tele a markuk állandóan a ujjuk köré tekeredett hajammal.

Befonni nem próbáltad magadnak?Én be is fonogattam kalászba.Meg lehet csinálni magadnak csak egy kis gyakorlás kérdése.

2010. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

áll alattinál kicsit hosszabb. általában hajpántot hordok de ha megyünk valahova össze is tudom kötni.

vettem magamnak babylyss hajformázó szettet igy nem kell fodrászhoz mennem mert be tudom sütni magamnak ha alkalom van.

2010. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig érő,pont fele olyan hosszú mint amilyen magas én vagyok:D

Nemtudom nekem milyen csuda kölköm van, de nem csimpaszkodik bele és nem is rángatja:)) Sőőt, barátnőm lányai sem rángatták soha...ezekbe gondolom bele a tépést, cibálást stb is:)


Viszont nektek ha hosszú hajúak vagytok, a konty+ kendő párosítást tudom ajánlani.Volt régen ilyen fura hosszú valami, azzal lehetett jó kontyot csinálni, 100ft-os boltokban tuti kapni most is:) és arra tenni egy kendőt, jó szorosan meghúzni...tuti nem jön le:))

2010. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Carmen! Mennyiért és hol vetted a hajformázó szettet? Nekünk pont a hétvégén lesz "alkalom", ha nem túl drága, esetleg vennék. (Én is debreceni vagyok). Amúgy a derékig érő, dús hajamat összefogva hordtam, de vagy 2 hónapja levágta egy barátnőm, vállig sem nagyon ér és ritkított is belőle. És ugyanúgy összefogva hordom :( De már egyre jobban foglakoztat a hajam "sorsa", valamit úgy csinálnék vele :) Egyébként a gyerekem békén hagyta a hosszú hajamat is, és most a röviddel sem foglalkozik :)
2010. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kb nyakig érő egyenes, szintén egyenes fru-fruval, és szőke.
2010. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!