Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák, milyen a...

Kisbabás anyukák, milyen a frizurátok?

Figyelt kérdés
Eléggé unom már a copfot, de mit lehet vele kezdeni, hogy a kicsi ne kapaszkodjon bele? Rövid haj kizárt, tűzögetni meg sem időm, sem türelmem. A lófarok az egyetlen megoldás? Fodrászhoz is mennék, dehát igazán mindegy, milyen frizut csinálna, ha aztán úgyis össze van fogva. Ki hogy áll ilyen téren?
2010. aug. 10. 07:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem is hullott szülés után nagyon, elmentem fazonigazításra fodrászhoz, de félreértette, mit akarok, és rövidre vágta. Olyan csajos rövidre, nem fiúsra. Kicsit megszeppentem, a férjem nemkülönben, még sosem látott rövid hajjal. De nem bántam meg, bár ezekben a melegekben alig vártam, hogy annyit nőjjön, hogy többé-kevésbé össze lehessen fogni, mert utálom, ha melegem van ésa szemembe meg a nyakamra lóg a hajam. Izzadok tőle.

Különben a fiam ebbe is ugyanúgy csimpaszkodik, mintha hosszú lenne. Már nem hullik. Nem azért fogom megint levágatni, mert úgy parktikusabb a gyerek szempontjából, hanem azért, mert nincs kész a fürdőszobánk, és ebben a felemás helyzetben könnyebben boldogulok rövid hajjal. Ha kész lesz a lakás, visszanövesztem:)

2010. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:36-os

Már vayg 15 éve 5-6 hetente járok fodrászhoz festetni, vágatni, van 2 gyerekem.

A frizurám mindig változó, de rövid már nagyon nagyon rég nem volt.

2010. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is épp most lett elegem a hosszú lófarkamból. Szerintem holnap megyek 4 dimenziós uh-ra és utána megünneplem, hogy levágatok belőle, mert sajnos kiengedni lehetetlen a hét gyerekem mellett, nomeg most hogy terhes vagyok megint elkezdett kicsit hullani. Utálom, hogy se megmosni nincs időm, kiengedve sem lehet hordani, mert előlrelóg. Osztálytalálkozóm lesz a hétvégén, jövőhéten meg egy lakodalom. Szóval most rászántam magam. Tavaly én vágtam le, de most próbálok megbízni egy fodrászban, hátha megérti, hogy mire gondolok. Össze is lehessen fogni, és kiengedve is jól mutasson.
2010. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vállig érő hajam volt, aztán 6 hetesen rövidre vágattam.

Most megint növesztem, állig érő, hátul felnyírt fazont választottam, mert jön a sapka-szezon és az égnek zselézett hajra nem jó a sapka :-)

2010. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem hátközépig érő hajam van, szinte mindig copfban hordom. Nem a fiam miatt, hanem mert így kényelmes. A kiengedéssel hadilábon állok, mert a hullámos és a göndör között vagyok félúton, és copfozástól megnyúlik a hajam, és kiengedve a gumi környékén van egy egyenes rész. :(

Én is sokat agyaltam, hogy mit kezdjek vele. Levágatni nem akarom, mert akkor még jobban begöndörödik, és sajnos még nem láttam olyan rövid göndör frizurát ami tetszene. főleg, hogy nagyon kerek a fejem. Csatolni pedig nem szeretem, mert mindig úgy érzem, hogy összeböködi a fejem.

2010. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 12:29-es! Komolyan mondod, hogy a NYOLCADIK babádat várod???
2010. aug. 10. 15:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Terhesen, kb a 30. héten vágattam le a vállamig ért csak. Megszületett a kislányunk és onnantól nő a hajam. Tavaly nyáron és idén nyáron voltam vágatni egy kicsit a végéből. Barna hajam és már a hátam közepéig ér. Ne, egyenes szálú, inkább hullámos. Ki szoktam vasalni is. Legtöbbször összekötve hordom.
2010. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajam volt -semmi tartás :P A kicsim felfedezte, imád a hajamnál fogva magához húzni. A fájdalom, és a lakásban mindenfelé található hajszálak miatt levágattam, lépcsősen: van tartása, összefogható, ha a babával foglalkozom, és amikor meg a férjemmel: nézek ki valahogy :)
2010. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!