Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 3 hós...

Mit csináljak, hogy 3 hós kisfiam nyugodtan aludjon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kisfiam oldalra fordul, majd félálomban visszabillen - felébred. Újra oldalra fordul, majd megint visszabillen és újra felébred.... Ez megy egy órája...

Kitámasszam? Hagyjam?

5 hetes kora óta átalussza az éjszakát, félek ez most nem így lesz :(


2011. jún. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy melege van. Sok mindent nem tudsz csinálni, lesz egy nyűgös éjszakátok (megnyugtatlak: nem ez lesz az utolsó).
2011. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kitámaszthatod ha szeretnéd, igazából mindegy. ha most hagyod, pár nap múlva ügyesebb lesz, sokat gyakorol és megszokja éjjel.

ha kitámasztod akkor addig tudod húzni míg el nem kezd forogni (1-2 hónap) és akkor fogja ezt csinálni :)

2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy hadd próbálgassa az erejét, csak rossz nézni, ahogy küzd félálomban.

Tudom, hogy nem lesznek mindig ilyen szép éjszakáink! :(

2011. jún. 20. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

:) Nekem is most kezdte, szintén 3 hónapos.

Nemrég tanult meg játék közben oldalra fordulni, és két napja az ágyban is ezzel szórakozik, ami látom, hogy zavarja. Én nem támasztom ki, mert azért tud tőle aludni, legalábbis remélem, nem lesz gond éjszaka. De már nagyon durmol, szerintem rendben leszünk.

2011. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő is elaludt hanyatt! Biztos jól kifáradt az 1 órás intenzív tornázásban...
2011. jún. 20. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Két hónapos leányzónk napközben játsza ezt. Oldalra fordul, majd kinyújtózik, megint oldalra fordul, és így lényegében a hasa körül forog az óramutató járásval ellentétesen. Tegnap letettem a kanapéra, aztán 10 perc múlva már 180 fokkal el volt forogva.
2011. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!