Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell adni a kamillateát...

Hogy kell adni a kamillateát ha azt akarom, hogy nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés

mennyit? mennyivel alvás elött?

8 és fél hónapos


2010. nov. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Na, ezt se hallottam még a kamilla teáról. Ha esetleg még a hasát is megdolgoztatja a kamilla, akkor tuti nem fog nyugton aludni.

Vidd el levegőzni, utána nyugodtabban fog aludni is.

2010. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamilla erre nem jó! Sőt, túlzottan nem is szabad használni még felnőtteknél sem, mert szárítja a szervezetet. Több levegőzés, több játék és elfárad és jobban fog tudni aludni. És az esti vacsi se legyen kevés, és akkor nem fog felébredni éjjel.
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább csipkebogyó teát adjál neki
2010. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teát szeretnél kipróbálni, erre a problémára a citromfű tea adható. Én próbáltam, 1-2 napig nyugodtabban aludt, aztán újra ébredt. Egy próbát megér. Volt akinek ettől aludta át az éjszakát onnantól fogva, hogy egy darabig adta esti cicizés előtt.
2010. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!