Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, ha az éjszakai...

Mit gondoltok, ha az éjszakai szopikor nem teszem tisztába a babám, hogy aludjon nyugodtan tovább?

Figyelt kérdés
Az esti fürdés 10-kor volt, után 01-kor szopiztattam, majdnem reggelig alszik, akkor akarom majd csak tisztába tenni, hogy nehogy nagyon felébredjen. 3 hetesek vagyunk, szeretném, ha az éjszakát nyugodtan átaludná.
2010. febr. 19. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

éjszaka nem pelusozzuk a babákat! :)

csak válassz jó pelust, nehogy kifollyon éjjel a pisi, mi pamperst használjuk, nekünk bevállt, a 10 órát bírja :)

2010. febr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
az elso valasziro jol csinalja :S 10 orat hagyod a pisibe a gyerekedet?????en ejszaka is pelenkazok mielott etetnem a babamat elotte kicserelem tisztara a pelust es ugy etetem aztan bufi es alszik tovabb en nem sporolok a pelenkan
2010. febr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves második. Felháborodtál azon, hogy az első válaszoló 10 órán át nem teszi tisztába a kicsit. És ha a gyereked nem kelne fel enni éjjel, akkor is felkeltenéd tiszába tenni, hogy nem legyen 10 órán át egy peusba?

Hogy a kérdésre is válaszoljak. Mikor pci volt a fiam és éjjel felkelt enni, akkor tettem csak tisztába, ha be volt kakilva, vagy éreztem a pelus fogásán, hogy sok már benne a pisi. Egyébként én is hagytam, hogy ne keltsem fel teljesen szegényt. Már 10 hónapos, este 7-fél 8 körül fekszik le aludni, valamikor átalussza az éjszakát, de van, hogy felkel inni. Ha sokat iszik éjjel (2-3 dl) akkor ki szoktam cserélni a pelust, de ha csak pár kortyot, akkor hagyom tovább aludni.

2010. febr. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Végül most 3-kor is szopiztunk, akkor kicseréltem neki.

Köszi a válaszokat!

2010. febr. 19. 06:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka nem kell cserélni...attól csak felébred...
2010. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Eleinte én is mindig kicseréltem, aztán szenvedtünk a visszaalvással. Most már csak akkor teszem tisztába, ha kakis, amúgy nem. Semmi baja nincsen, még a pisi sem folyik ki! Ha átalussza rendesen az éjszakát, akkor előfordul, hogy kevesebb pisi van benne, mint egy nappali pelenkázás alkalmával!
2010. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
eleinte én is kicseréltem,mert így mondták az okosok.ezzel csak azt értem el,hogy mindig felébredt és szenvedhettünk a visszaalvással.én bizony nem cserélem ki,hanem félálomban megetetem a picit és 10 perc alatt letudjuk.aztán reggel kicserélem.soha semmi baja nem volt,hogy egész éjjel1pelus volt rajta.
2010. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Én mindik kicserélem éjjel is a pelust, de nem hagyom pisisen a gyereket, igaz nálunk nincs gond a vissza alvással.
2010. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor cseréltem, ha bekakilt, csak sajnos ő éjszaka mindig bekakilt kaja közben az első pár hétben. Ha csak pisis a pelus, hagyd nyugodtan visszaaludni.
2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam első perctől átaludta az éjszakát, este 8tól reggel 5ig. Tehát egész éjszaka 1 pelus volt rajta. Reggelre is alig volt néha pisi a pelusban. Most, hogy kb. 1 hónapja ébred éjjel is 2-3szor enni, most sem cserélem, reggelre tele is van.

Ezek a mai pelusok már nem engednek vissza semmit (úgy, mint a betétek, zselés anyaggá változtatják a folyadékot), úgyhogy a baba nem "tocsog" a pisiben.

2010. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!