Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok? Nyugodtan...

Mit gondoltok? Nyugodtan őszintén!

Figyelt kérdés
megvagyok magammal elégedve teljes mértékben.és arra lennék kíváncsi h mi a véleményetek arról,hogy ha egy szép lány nőiesen,csinosan öltözik..nem kur.ásra gondolok.magassarkú szűkszárú farmer pl. + mondjuk párducmintás felsők.fekete a hajam és szolizok.Nem túl sok ez?Pl. nem merek már felvenni nagy fülbevalókat,sok ékszert és nincs műkörmöm sem.az már túlzás lenne nem?
2010. márc. 22. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehét így válaszolni, hogy nem látunk, de megpróbálok írni valamit. Magassarkúhoz megpróbálhatnál esetleg szoknyát is... Egyébként nem sok, a műkörmöt és a sok ékszert mellőzném, de fülbevalót nyugodtan választhatsz, ami a ruházathoz illik.

És ne feledd: nem másoknak öltözködsz!

2010. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem sok szerintem. Viszont a műköröm az túl sok lenne. Habár nekem az alapból sem tetszik, sohasem csináltatnék magamnak. 1-2 ékszer meg minden nőn elfér. :-)
2010. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem sok..a szolit leszámítva. Nem tudom, hány éves vagy, de ne tedd tönkre a bőröd...a fekete haj különben is szebb világos bőrrel...sztem
2010. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez mind, ha elképzelem, nagyon cigányos összhatást kelt, szerintem nem túl szép... ha nem vagy az, ne öltözz annak. Inkább csak mértékkel.
2010. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem sok..
2010. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a műköröm ma már nagyon gáz, a lusta és béna nők csináltatják na meg a közönségesek, a manikűrös a rendes körmeidet is szép formásra tudja alakítani és ki is festi, fele annyiba kerül és természetes, amit nem mellesleg a férfiak értékelnek. A szolárium a másik fele, olyan kár tönkretenni a bőröd, a fekete hajhoz meg még öregít is. Fülbevalót és ékszert is módjával szerintem, a kevesebb mindig több hidd el. Hülyét tudok kapni a csörömpölő karkötős, nyakláncos nőktől, főleg ha még a műkörmével kopogtat :) A túl sok bizsu gagyi nővé tesz. Nemes ékszerekből is 1-1-et ajánlatos hordani. Egy angol hölgy nyilatkozta régen, hogy a gazdagok onnan ismerik meg egymást, hogy legfeljebb egy gyűrű vagy egy szép nyaklánc van rajtuk, de az értékes. Míg a szegény emberek nagy része magára aggatja az összes vagyonát. Szerintem ez itthon is nagyon igaz.
2010. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én a szolit nem ajánlom a fekete hajhoz..amúgy minden ok..
2010. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

gya. van egy ugyanilyen csaj a sulinkban,neki általában hajpánttal hátra van fogva haja,és a pasiját nyalja a folyosón.Mindig ha arra a csajra ránézek,akkor arra gondolok,hogy egyszerűen ilyen ruhákban hogy tudja magát jól érezni.Egyébként lehet lepontozni,de eléggé krvás összhatást kelt,de mivel nagyon sok ilyen lány van,senki nem foglalkozik azzal,hogy sok-e,vagy nem...ezt elhiheted.

Tizenhatper lány voltam.

2010. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem.köszönöm szépen:)

Ékszereket nem nagyon hordok csak egy gyűrűt és egy nyakláncot.Nem akarok kitűnni,csak jól kinézni.

2010. márc. 23. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!