Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még remény arra, hogy...

Van még remény arra, hogy nyugodtan aludjon a babám?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapos múlt, és kb két hónapja ismét felsír éjszakánként. Már kibújt a foga alul, de ömlik a nyála, valószínűleg felül is jönnek a következők. Gondolom, ezért sír fel hajnalban - ilyenkor csak szoptatással tudom megnyugtatni. Vacsorára próbálom rendesen megtáplálni, hogy nehogy éhség miatt ébredjen. Mit gondoltok, rendszeres lesz már a hajnali ébredés? Vagy ha nyugisabb lesz neki, akkor ismét végigalussza az éjszakát? Hogy tudnám megnyugtatni szoptatás nélkül? Köszi előre is a válaszokat!
2009. aug. 10. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatnám.Esetleg tea.Ha semmiképpen nem tud nyugodni,legfeljebb dajkálnám,míg elalszik.A baj csak az,hogy hozzászokik,és akkor mindig igényli az éjszakai dajkálást.Nehéz helyesen dönteni,mert az még elviselhető,ha kis ideig sír,de utána elalszik.De az sem jó,ha hagyod sokáig sírni.
2009. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb. ilyenkor mi is "megszenvedtünk", már 10percenként ugrottam cumit adni picinek.(ez ment 2hónapig)

aztán azt mondtam elég.48percet hallgattam a sírást( nem egyfolytában ,meg-meg szakítva).most újra alszik.estétől-reggelig.

12hós már.

2009. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!