Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsid van? Miért...

Milyen babakocsid van? Miért szereted/nem szereted?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy babakocsinak nincs alul kosra, ez szerintem elég nagy hátrány, nem is értem, olyat miért gyártanak
2011. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Spree TS van. Ilyen:

[link]


Nagyon szerettem, rendkívül könnyen kezelhető, praktikus. Nem bántam meg, ilyet vennék újra. Jó, hogy adtak hozzá esővédőt, lábvédőt. Egy gombnyomással összecsukható, a bevásárlókosara is nagyon praktikus, és minden apróságnak van hely. Egyedüli hátránya, hogy lapra csukható - bár nekünk elfért a kocsinkban. Illetve olyan 8 kg körül van, így a régi bkv buszokra nem annyira egyszerű feltenni.

2011. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bergon és imádom! Nagy masszív kocsi, lehet bele pakolni, kényelmes a gyereknek, és nekem, mert sokféleképp állíthatom a tolóka magasságát, újszülött kora óta használjuk és nagyon jó. Minden része mosható, még az ülö részt is mindenestől bele tudtam erőszakolni a mosógépbe, és semmi baja nem lett. Ja igen és nekem előny még, hogy nagy a kereke és fix.

Hátrány: ami az előnye is, a mérete, kevés olyan bolt van ugyan ahol nem férünk de előfordul és nagyon bosszantó, mert nem hiszem, hogy a többi babakocsi annyival kisebb lenne.

2011. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bergon.

Nagyon szeretem mert hatalmas.Télen született a kisfiam és jól körültudtam bugyolálni.Nagy baba,de kényelmesen elfér a kocsiban.

Amit nem szeretek benne:az ötpontos biztonsági öv elég furán van belevarrva.A feje fölött jön el és semmit nem tart,állítási lehetőség nincs rajta :(

2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Touragoo Track-ünk van. Mivel vidéken lakunk, nagyon jók a nagy kerekei, és az összteleszkóp, eddig a legborzasztóbb terepviszonyok között is csillagos ötösre helyt állt. :) Nagy a fekvőfelülete, így babóm extra kényelmesen elfér benne, a lábzsákját pedig egyenesen imádom, mert nem kellett rossz időben takaróval viaskodnom (rárakom - lerúgja magáról, és ezt ismételni vagy százszor séta közben), hanem csak rápatentoltam a lábzsákot, és babóm nyugodtan rugicsálhatott, nem kellett amiatt idegeskednem, hogy megfázna. Hátránya, hogy nagyra csukódik és nehéz, de hát ez az újszülöttnek való kocsik hátránya szerintem.
2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!