Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsid van? Miért...

Milyen babakocsid van? Miért szereted/nem szereted?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Graco Ultima TS volt 2 év és 3 hónapig, aminap adtam el

IMÁDTAM!!



[link]


2 éve vettük 50E ért, 23 ezerért adtam el.

2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hauck Malibum van!


Összességében szeretem!

Ami zavar, az a háttámlája!!Nem lehet teljesen derékszögben ültetni benne a fiamat, mert kicsit hátra dől a támla..:(

És kicsi a bevásárló kosara!

2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

egy nagy lengyel kocsival kezdtük, aminek a nagy kerekei jók voltak, de képtelen voltam kezelni, lehozni a 2.ról, így már nem használjuk.


Kb 1 hónapja vettünk egy másikat, peg perego venezia(használtan 20e)nagyon szeretem!!!!fordítható tolókar, nagy bevásárló kosár, kicsire csukható viszonylag, kis helyen elfér, szóval nagyon jó.

egyetlen hibája, hogy a kerekei nem túl nagyok, így néhol óvatosan kell tolnom.Na de igazából ez nem a kocsi hibája, hanem az utaké:)

Ha most kezdenénk, és lenne annyi pénzünk, lehet peg perego pliko switch-et vennénk, mert tetszik, hogy a hordozó rátehető a vázra külön.

2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Chicco Trio Tour4, Minden egysége (hordozó, mózes) vázraszerelhető és autóba is beköthető. Könnyű váz, egy kézzel kinyitható és összecsukható, egyszerű kezelés. Stabil, minden terepen könnyen tudok vele közlekedni. Hátrány, hogy a bevásárlókosara kicsi, és igen borsos az ára. Mi használtan vettük, nagyon szeretem!


[link]

2011. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Giraffe clubos babakocsink van, mindent tud nagyon szeretem, olcso is volt, csak az a baja hogy mikor megforditom, hogy szemböl toljam, akkor rövid lesz a tolokarja.most vettem egy esernyö Pierre cardint, ezzel meg az a bajom hogy ne ér le benne ababám lába 11 honapos pedig már
2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hauck Esprit Orlando.

Egyszerűen imádom!

Könnyű, hatalmas, jól manőverezhetőek a kerekei, bámulatos a rugózása! (Az előző kocsink műanyag kerekű volt...mit mondjak...a lányom nem aludt benne túl jól, mert ezek a járdák pocsékok!)

A tolókar átfordítható, az első kerekek bolygósíthatóak és fixálhatóak is.3 fokozatban dönthető a háttámla teljesen vízszintesig.5 pontos párnázott biztonsági öve van, hatalmas, nagy teherbírású bevásárló kosárral.A tolókar magassága is állíthatók, egy mozdulattal lapra csukható az egész kocsi és a kupolát annyira le tudom hajtani, hogy a babaámat már nem is látni.Ja és a kupola fele lezipzározható.

18000 ft-ért vettem karfa nélkül, alig használtan.Most karfát vadászok hozzá, de egyenlőre nem nagyon találok, mondjuk nem is nagyon hiányzik.

Amúgy lila-krém színű pillangós hímzéssel.Újonnan 45000-től találtam.

6 hós lesz a lánykám elsején

2011. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Stokke Xplory,én megvagyok vele elégedve.

Talán az lehet hátrány,hogy nincs kosara alul.De egyébként én nagyon szeretem,örülök,hogy végül ezt vettem meg.

2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu és imádom!
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Stokke Xplorynk van, kölcsön kaptuk és nagyon szeretjük. Azért szeretjük, mert nagyon könnyű vele manőverezni, rendkívül fordulékony és nagyon sok jó és praktikus kiegészítőt is kaptunk mellé. Nekünk van hozzá bevásárlótáska is, amit ha nem használunk, laposra össze lehet cipzározni és kinyitva elég sok cucc fér bele, egy piacozás "eredménye" simán belefér.

Amiért nem szeretjük: nagyon megbámulnak vele, ujjal mutogatnak ránk, pedig ez is csak egy babakocsi...

2011. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pliko Switch. Használtan vettük, imádjuk.

Már a második babánk használja.

A mózeskosár nagy, szellőzős, könnyen lehet szállítani.

A hordozóhoz van bázistalp, így könnyen, macera nélkül belehet tenni az autóba.

A sportrészt mindkét irányból fel lehet tenni, ezért mindig arra tudom fordítani a babát, amerre nézgelődni szeretne.

A vázon van testvérfellépő, ezért egyszerűen tudunk sétálni menni, nem baj ha elfárad a nagy (20 hónapos).

A tolókar magassága állítható, így apa és én is kényelmesen toljuk.

A karfát ki lehet nyitni, így könnyebb beletenni a gyerkőcöt, mint felülről.

Kicsi a súlya, könnyű vele vonatozni, tömegközlekedni, lépcsőzni.

Pillanatok alatt összecsukható, megáll önmagában.

Annyi a gondja, hogy a kosárba nem lehet sok mindent pakolni, mert nagyon lehúzza a nehezebb cucc.

Most hirtelen ennyi tulajdonság jutott eszembe. :)

2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!