Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsid van? Szereted?

Milyen babakocsid van? Szereted?

Figyelt kérdés
Babakocsit akarok cserélni, érdekelne, hogy kinek milyen van, miért szereti, miért nem szereti.
2011. jún. 10. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az igényeidtől függ. Mire, hol szeretnéd használni? Mekkora a babád? Nekem 25kg-os kocsim van, ezt pl. utálná aki bkv-zik, én viszont szerettem nagyon.
2011. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban figyelembe kell venni a saját igényeidet. (Kell-e cipelned, fogsz-e buszozni vele, mennyire rosszak az utak, ahol laksz...)


Bemásolom egyik korábbi válaszom:


Nekem ilyen van: Baby Point V3.


Leírom, nekem miért praktikus:

- szerettem volna mózest, amíg picike a baba, ehhez pedig van mózes és sportrész

- hordozót külön vettük, nem is akartam, hogy a babkocsira rá lehessen tenni a hordozót, mert tudtam, hogy abban úgy sem fogom őt sokat cipelni, csak az autós utazáshoz használjuk (de lehet hozzá venni ettől függetlenül hordozót is)

- elől bolygósítható kerekei vannak (forog minden irányba), ami nekem bejön, mert én könnyen tudom irányítani (de fixálhatók is az első kerekek, ha szükséges)

- hátsó kerekei nagyok, így könnyebb vele közlekedni a butykás, rossz utakon (hátul kiskerekű babakocsit soha nem vennék, mert elakad)

- nagyon pici az autónk, mégis elfér a csomagtartóban

- súlya nem olyan nehéz, bár nem is a legkönnyebb, de nekem cipelnem szerencsére nem kell

- a sportrész 3 fokozatban dönthető, nekünk ez így jó, 5 hónaposan már a legalsó fokra döntött részben ült a lányom (illetve félig fekve volt)

- anyaga megbízható, nem akar szétesni, nem gyenge

- tolókar állítható (előre néz a baba, hátra néz a baba)


[link]


Ez a babkocsi hasonló a Pierre Cardin PS682-höz, csak mi ahhoz képest feleárban vettük meg, és szerintem sétababíróbb az anyaga.

2011. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*strapabíróbb

hihi, bocs nagyon elírtam a végén ezt a szót :)

2011. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hmm

kérdés mekkora a gyerek és mire kell


nekem egy noname sport kocsim van fektethető így a kicsi születése óta abban kocsizik kicsire összecsukható kocsiba is elfér rendesen

összesen kb 10 kg kinyitva sem nagy buszra villamosra könnyű feltenni vagy egy nagyobb háló alul a kupolája is eléggé nagy

és nem is cserélem le addig amíg babakocsi kell neki .-)))


ilyen van kékben :

[link]

2011. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja ez a leirása :

A babakocsi háttámlája és lábtartó része 3 pozícióban állítható, bolygós első kerekekkel, 3 pontos biztonsági övvel, karfával, lábzsákkal rendelkezik, lapra csukható.


Tartozékok:•lábtartó

•lábzsák

•napellenző

•kosár

•pohár tartó

•karfa.

Bruttó súlya: 10kg

Ajánlott kor: csecsemő kortól, a gyermek 96 cm magasságáig, legfeljebb 15 kg-ig.

Anyaga: fém, textil, műanyag. Egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz.


Tisztítása: a huzat max. 30 fokos semleges meleg mosószeres vízzel, kézzel mosva.

2011. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Quattro Tour van.

Mindenki szidja, de én nagyon szeretem. A 2. gyerekkel nyúzzuk és semmi baja, pedig itt aztán igazán úttalan-utak vannak!

19 hónapos a kisfiam, így már egyre kevesebbet használjuk, szerintem abszolút megérte ezt venni.

Mondjuk én nem tömegközlekedem, ahhoz mást választottam volna.

2011. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pierre cardin bogárcsápos, imádom :)
2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Kunert Vip babakocsim van, vagyis ezt használtuk eddig, kénytelen vagyok eladni, pedig nagyon szerettem és vettem egy sportkocsit hogy könnyebben tudjunk buszozni.
2011. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bpesten élek, Bkv-zni nem szoktam sokat, de lépcsőn le kell vinnem, tehát nem árt, ha könnyebb. Vízszintesig is jó lenne, ha dönthető lenne, mert ülni még nem tud a babám és a következőnek is ezt számjuk.

2011. jún. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!