Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogyan csináljátok?

Anyukák! Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha pl 7-1/2 8 körül eszik este babátok és negyed 9 körül elalszik akkor már nem etetitek meg éjfél előtt ha nem ébred fel csak hajnalban?
2011. jún. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ébred meg, eszemben sincs felébreszteni. Amikor olvastam az álometetésről, én is kipróbáltam talán 2x, de a lányom ugyanakkor ébredt ez után is, mint előtte, így fölösleges volt :)
2011. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babám úgy eszik hogy reggel fél 5 körül,majd 8 körül, 11-12 körül, néha kimarad a 2-3 körüli majd 5-6 körül és aztán este 8 fél 9kor utoljára fürdés után.
2011. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes, úgyis felébred, ha nem, vétek felverni.
2011. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én soha nem keltettem és pont akkor etettem amikor megéhezett :) 1,5 éves, fél éve nem hallottam a hangját éjszaka, előtte is csak a fogzás miatt kelt! :)
2011. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fel ne keltsd! 4 hetes volt amikor egyszer csak nem kelt fel éjel enni. Mi meg álltunk az ágya felett, hogy mostfelkeltsük-e?

Azóta átalussza az éjjszakát!

2011. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom neked,hogy ne ébreszd fel,nyugodtan aludjon.


Ha éhes,szomjas úgy is jelezni fog,ha pedig nem az csak jót jelent,végigalussza az éjszakát:))

2011. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!