Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy csináljátok,...

Anyukák, hogy csináljátok, hogy mindig 25%-ra veszitek a pelust a DM-ben?

Figyelt kérdés

Általában minden második csomagot tudok csak kuponnal megvenni, mert olyan kínkeservesen gyűlik össze az az átkozott 50 pont!

Akiknek mindig megvan a pontjuk, hogy csinálják?

Miket vesztek még, hogy meglegyen?

Adhatnátok pár tippet :)


2011. jún. 24. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent ott veszek. A kicsinek is, magunknak is, (dezodor, habfürdő sampon, öblítő stb.)
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a Pampersről szoktam a kupont letölteni és a múltkor a Tescoban annyira olcsó is volt ráadásul 4500 helyett 3800 és abból jött le az 500-as kupon is. 72db-os azt hiszem.
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22:07-es vagyok, én ritkán járok a DM-be egyébként, nekem is lassan gyűlnek a pontjaim. Viszont a múltkor kuponfüzetre sok dolgot 50%-al vettem meg, szóval jó dolog egyébként.
2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én Dm kuponokat amit küldenek a bababónusz programmal, levásárolom.

Vagy veszek pelenkakupont a teszveszen, vagy végig kérdezem a családot kinek mi kell, törlökendőt is ott veszek, babaápolási terméket is mindig csak ott.

Vagy a 25%-os kupont olyan helyen vásárolom le ahol van óriás doboz pelenka, mert az mindig olcsóbb és abból jön le a 25%, és máris van egy csomó újabb pontod

2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is mindent ott veszek, a gyereknek is és magunknak is (sampon, tusfürdő dezodor, tampon...).

Általában ha beváltok egy 50 pontos kuponfüzetet, az az 50 pont vissza is jön a vásárlás alkalmával.

Vagyis most már múltidőben mondom, mert csak gyűjtöm a pontokat, pelust, popsitörlőt már nem vettem 3 hónapja (szobatisztaságra hajtunk).

Sokszor belefutottunk olyanba is, hogy duplán jártak a pontok, tehát nem 200 Ft után járt 1 pont, hanem 100 ft után. Így mikor otthagytam 10ezret, akkor 100 pontot kaptam. Meg egyszerre több pelust vettem, bababónuszos kuponnal, akkor ugye nem kellett beváltani az 50 pontos kuponfüzetet, mert a pelusra már volt kedvezmény.

2011. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én sokáig csak gyűjtöttem a pontokat,nem váltottam be,így sok összejött.
2011. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi volt a fiam én is mindent ott vettem a dmbe.Tápszert, pelust, babapudingot, bébiételeket, popsitörlő,cumisüveg, műanyag kanál, fürdető,hintőpor, popsikrém.

Otthonra: mosópor,színfogókendő,öblítő,sampon,balzsam,dezodor...stb

Akkoriban volt,hogy 30 ezer forintot is elköltöttem mikor megkaptam a gyedet.Ha kiszámolod akkor ez 150 pont,de nekem is rengetegszer volt olyan,hogy mikor vásároltam akkor dupla pont járt.

Később már másfél éves volt a fiam akkor nem a dmbe vettem már neki a pelust,mert áttértünk másik pelusra,amit ott nem árulnak.És nem is nagyon vettem már le a 50 pontokat.

Kb 4 hónap telt el és akkor mondtam tesómnak,hogy nézzük már meg mennyi pont van a dm kártyán.Megnéztük és 600 pont volt rajta.4 hónapig csak gyűlt rajta a pont.

Ma már szinte semmit nem veszek a dmbe.

2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem szórom a pénzt, de havi két olyan DM-es vásárlásunk szokott lenni, ami 10 ezer felett van.

Ott veszünk mindent. Pelus, popsitörlő, babatej, ha utazunk, bébiétel, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, zsepi, wc-papír, borotválkozási cuccok, sampon, mosópor, öblítő, szemeteszsák, most hirtelen ennyi jutott eszembe. Párszor előfordult már, hogy ha nem vettem pelust, inkább a 150 pontos füzetet töltöttem le, és spóroltam 2-3 ezret, ráadásul féláron volt a mosópor. :)

Nagyon megnézzük, mire költünk, mégis hamar öszejön az az 50 pont.

2011. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hát neknk szinte mindig összejön.Bár most hülyén jött ki hogy mindig mert most pont csak 47 pontom van:((

De mindig ez a list eleje Pelenka,tampon,sampon(mert rímel is:))

De popsitörlő 4 csomag már 1800ft,+a fent emlitettek,Mindig van amit csak úcs meglátok és megveszem.De számolgatni szoktam nagyából és figyelek,hogy meglegyen a 10ezer körüli összeg.Csak most kaptunk egy majdnem egész csomag pelust tesómtól ők már nem használnak így nem kellett vennünk.De képeket szeretnék előhívatni így előbb előhívatom és 2 nap alatt jóváírják a pontokat és mehetünk vásárolni:)))Nézz körül hogy mi kell és mindent ott vegyél meg.(tisztító szerek,fájdalom csillapító,esetleg tea.

2011. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mondjuk eleve jól indultam neki a babás korszaknak, mert gyerek előtt is sok mindent a DM-ben vettem, viszont pontokat ritkán váltottam be. Így mire megszületett a kicsi, beléptünk a bababónuszba, 7-800 pont volt a kártyámon. Az első pár hónapban majdnem hogy stagnált is ez a szám, mert ahogy fogytak, úgy gyűltek a pontok.

Aztán egyre többször váltottam be egyebekre pontokat (50-100 pontok szépségtáskára, meg ilyen ajándék termékes kis szütyőkre), és most már "csak" 200 pont körül járok átlagosan. De még ebből is simán tudok a pelushoz kupont nyomtatni.

Ja és igen, én is sokszor kifogtam a dupla pontos akciókat!

2011. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!