Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy csináljátok,...

Anyukák, hogy csináljátok, hogy mindig 25%-ra veszitek a pelust a DM-ben?

Figyelt kérdés

Általában minden második csomagot tudok csak kuponnal megvenni, mert olyan kínkeservesen gyűlik össze az az átkozott 50 pont!

Akiknek mindig megvan a pontjuk, hogy csinálják?

Miket vesztek még, hogy meglegyen?

Adhatnátok pár tippet :)


2011. jún. 24. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tőlünk két saroknyira van a Tesco és a DM. Ha megyünk vásárolni, a tisztálkodó szereket, tápszert, a babadolgokat mindig a DM-ben veszem, mert szinte ugyanannyiba kerül minden mint a Tescoban, de itt kapok érte pontokat.

Én Pampers pelust veszek akcióban, általában megapackot ( 130 db), és nem 25%-ra, hanem 25+15%-ra. Addig gyűjtögetek míg összejön a joker és a végösszegi kedvezmény. Nemrég 30 Ft/db-ra jött így ki:))

Még egy,

Én nem vagyok rest, de ha előttem fizet valaki és nincs kártyája, megkérdeztem, hogy megengedi e nekem, hogy rátegyék a pontokat az enyémre. Többször kaptam már így jutalom pontokat.:)

A férjem ilyenkor irul pirul, hogy milyen pofátlan vagyok, de az élelmeseké a világ.:)

Persze, ha kijövünk, megdicsér.

2011. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is még csak gyűjtögetem a pontjaimat. Azt se tudom mennyi van. De én is kb havi 15-20 ezer Ft-ot hagyok ott. Jó olvasni a sok tanácsot :) Holnap meg is nézem mennyi pontom van. És a kupont magamnak kell kinyomtatnom? 15%-osat szoktak küldeni, azt be is váltom mindig.
2011. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak: odamész a géphez, odatartod a kártyád, kéri az irányítószámot, és a beváltom a pontjaimat kell választani, ott meg ki tudod választani, melyik kuponfüzetet akarod. Azokban vannak joker kuponok, amit arra váltasz be, amire csak akarsz.
2011. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kupont a dm-ben is adnak v. a netről kell letölteni. Oda járok vásárolni, de eddig engem soha senki nem világosított fel, hogy van ilyen kuponfüzet. A rossmannban igen, ott adtak is.

Hogy tudom beszerezni?

2011. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem is tudom, nekem mindig van rajta annyi pont, pedig nem veszek sok mindent, de én is ott veszek mindent amit tudok magunknak is és így van. Mondjuk nekem az elején kicsit felgyűlt, mert akkor nem nagyon foglalkoztam vele, azt hittem ez is valami hülyeség, csak adtam az ideiglenes kártyát és tették rá a pontokat. aztán egyszer mikor már volt kedvem utána nézni akkor elolvastam mi is ez és rájöttem, hogy ez most tényleg jó.
2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Na igen, de mi azért nem veszünk mindent a DM-ben, pl a tampont vagy a sampont (csak, hogy rímeljen is )én az euro marketben szoktam 290-ért.Persze valószínű, hogy a DM-ben is vannak olcsóbb és drágább termékek is.Babacuccot sem mindig onnan veszem, mert van, hogy máshol olcsóbb akár több száz forinttal is mondjuk a popsitörlő, így akkor nem a DM-ben veszem.

Azthiszem az lesz a legjobb, ha egy ideig csak hagyom gyűlni a pontokat, hogy legyen egy kis többletem, aztán mehet a menet:)

Egyébként bababónusz kuponokat milyen gyakran küldenek?

Én eddig kétszer kaptam, egyszer mikor megszületett a lányom, másodjára mikor 4 hónapos lett.(vagy 3, már nem emlékszem)

Azóta semmi...

2011. jún. 25. 14:19
 17/17 anonim ***** válasza:
22:52-es vagyok.Hát pedig mindig ott veszem a tampont és a sampont:))egy szeretem a Dm-es tampont a másik Baba sampont veszek magamnak ami szinte mindenhol ugyan annyi:)))
2011. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!