Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kengurut hogy veszitek fel?

Kengurut hogy veszitek fel?

Figyelt kérdés
Előbb a kengurut utána a gyereket bele vagy előbb a gyereket beletenni aztán felvenni a kengurut? Hagyományos típusúra, kifelé nézős pózban gondoltam.
2011. okt. 22. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kifelé hordozni, de befelé úgy szoktam, hogy előbb belerakom, aztán felveszem. Ha nem vagyok egyedül, akkor előbb felveszem, majd belerakom.
2011. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé off, de azért leírom, remélem nem haragszol meg.

A kenguru nem egészséges a babának, főleg nem kifelé fordítva (ez igazából semmilyen babahordozó eszközben nem egészséges!).

[link]

[link]

Ugyanis a kenguru nem biztosít megfelelő alátámasztást. Viszont a hordozás jó dolog, de én ajánlanám inkább pl. a mei tai-t vagy a csatos hordozót, mert sokkal egészségesebb a babának a csípő- és gerincfejlődés szempontjából, és ezeknek a hordozóknak a súlyelosztása is sokkal jobb, így az anyukát sem terheli a hordozás nagyobb babánál sem.

[link]


Egyébként nekem is volt kengurum, de nagyon kényelmetlen volt (pedig BabyBjörn!), így nem használtuk sokat, de abba először beletettem a babát, és utána vettem fel.

2011. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem haragszom, ismerem ezeket az oldalakat. Egyébként nekem rugalmas kendőm van, azt használom, csak anyósom vett nekünk egy kengurut pár hete és néha megjelennék benne előtte, annyit szerintem nem árt a dolog a babának és még a békesség is megmarad.

2011. okt. 22. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok. Persze, egy-egy alkalom nem árt, csak ne legyen rendszeres a dolog.

(Anyóssal meg legjobb a békesség. :D)

2011. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!