Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért veszitek a pelust,...

Mennyiért veszitek a pelust, és milyet?

Figyelt kérdés

db-árra gondoltam,

én huggiest használok, ami 3499.- / 70 db a dmbe veszem, és igy darabárja 49 ft, viszont joker kuponnal 2624.-/70 db, és darabárja 37 ft. Én ezt találtam idáig a legolcsóbbnak, és nekünk a legjobbnak. Kíváncsi lennék ti mennyiért veszitek. Köszi


2011. szept. 1. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy a müllerben veszek Pampers megapackot 102-db-os csomaggal kettőt. ezután megkapom a 3%-os kupont amit legközelebb is pelekára használok fel.


Így 36 ft-ra jön ki/ db akció nélkül..

messze van a dm pedig az Ő pelusuk -sajátmárkás- nagyon jó.

2011. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt se szabad elfelejteni, hogy minél nagyobb a gyerek, annál drágább a pelus, mivel egyre kevesebb van a csomagban.

Én ötös méretű pampers pelust veszek a dm-ben, 25%-os joker kuponnal, így 48 Ft-ra jön ki darabja.

2011. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A sokdarabos színes Tescó-s is jó áron van, ha leárazzák. A darabár attól is függ, mekkora a pelenka.
2011. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem tudom darabárra de a tescoban lehet kapni a happy bella pelust mi azt nagyon szeretjük, föleg az 5-s méretü nagyon jo, nagy gumis a dereka és sok cucc belefér, olcso nagyon
2011. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én pamperst veszek születése óta, sok mindenen szoktam, de ezen nem akarok spórolni, úgyhogy marad is ez a márka. biztos jó, de nem szeretek pontokat gyűjteni, kártyákat kiváltani, ezért csak annyit figyelek, hogy mikor akciós auchanban-tescso-ban. nem emlékszem pontosan, talán 42 Ft volt a 3-as méret, de javítsatok ki. Popsitörlőből viszont az olcsó, 200 Ft-ost veszem (abban elég állandó a minőség)
2011. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazatok van méret/db miatt:-) mi 4 est használunk, liberobol viszont 5 kell neki, mert a 4 kicsi.
2011. szept. 1. 08:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok:


Mi az a joker kupon? És hogy lehet szerezni? Bababónuszban benne vagyok, de azok között nem láttam ilyet.


On:

Amúgy én huggiest veszek, 3000-ért van az itteni dm-ben mindig a 70 darabos. A Pamperstől 1500-fttal olcsóbb.

2011. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A joker kupon a normál dm-es kártyára gyűjtött pontok után kiváltható 50 pontos kuponfüzetben van benne, egy darab, 25%-os, bármire beváltható kupon van az elején. Ráadásul felhasználható a végösszegi kedvezményes kuponnal együtt.
2011. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi ugyan Dm-es pelust veszünk most és nagyon jo ,de Németországban, ugyhogy az áraz nem lényeg.DE tegnap néztem a magyar Dm oldalát és van nekik uj BABÁS kuponfüzetük és abban vannak %-os kedvezmények és azok nagyon jók. 100pont és van benne liberó, pampers, johnsons stb..

Nézzétek meg. Van olyan mint a 25%-os joker kupon.

2011. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia!Mi francia importált pelust használunk,van minden féle méret jelenleg a midi jó nekünk.32ft/db
2011. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!