Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért veszitek a pelust,...

Mennyiért veszitek a pelust, és milyet?

Figyelt kérdés

db-árra gondoltam,

én huggiest használok, ami 3499.- / 70 db a dmbe veszem, és igy darabárja 49 ft, viszont joker kuponnal 2624.-/70 db, és darabárja 37 ft. Én ezt találtam idáig a legolcsóbbnak, és nekünk a legjobbnak. Kíváncsi lennék ti mennyiért veszitek. Köszi


2011. szept. 1. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Minog DM-nben vettem kuponra Libero-t vagy Pampers-t, szerencsére már nem kell pelus.-))
2011. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kuponleírást!
2011. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
már nem veszek pelust, csak mosom a meglevő készletet.
2011. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én (Miskolcon) találtam egy nagy pelenka lerakatot, azt hiszem Lengyelországból hozzák, és 30Ft/db áron vesszük. Mi is a 4es méretet használjuk. 80db-os popsitörlő is 280Ft és nagyon jó.
2011. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, arra nálunk sajnos a dm, rossmann saját márkások nem váltak be, mert ahogy pisil egyet, el kezd sírni, nem tudom miért van, de olyat nem veszek. Liberot használtunk sokáig, de nekem za uj huggies nagyon bevált, rettenetes sok pisit kibír, nagyon sokat is iszik a fiam. 15 hónapos amúgy. Multkor néztem a dmbe, hogy mennyik darabárak, mert nagyon csalóka néhány, persze ugyanazon méretben, mert kisebb a kiszerelés, és úgy persze, hogy olcsóbb, de darabárra többre jön ki. Joker kupont már megválaszolták. Én popsitörlöbe is a huggies veszem egyszerre 4 csomagot, és a 4 csomag normál ára(kedvezmény nélkül)1400 ft, így 350 /db ra jön ki. ebből is próbáltam mást,olcsóbbat(gaga), de nem volt olyan jó, és piros is lett egy picit a popsijya, viszont ami még popsitölöbe nagyon jó, és jó az illata, az a Winny márkájú. Multkor vettem egyet kipróbálni 300 ft volt a Corába(de a smatchba is lehet kapni), gondoltam, ha nem jó max porttörlök vele, de jó volt. Csak kíváncsi vagyok ki mit használ, mert szinte csak ezeken lehet spórolni, én is figyelem az akciókat, meg kuponokat váltok be:-)

Mosni, bevallom törledelmesen, én lusta vagyok:-)

2011. szept. 1. 10:14
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi DADA pelust használunk. A nagypapa szokta beszerezni valami lerakatból, 30 Ft/db-ra jön ki. Nappalra ezt kapja, éjszakára pamperst, de a DADA-ból sem folyt ki soha semmi.
2011. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
lidlben a toujours pelenka 1600 Ft/50 darabos 32 FT/db. Sokkal tobb minden belefer,mint a pampersbe meg a huggiesba,nagyon szeretjuk.
2011. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Huggies most a Brendonban le van árazva, a 3as méret 2980.- azt hiszem 84 db. Én ezt vettem most. 5000ft rendelés felett ingyen kiszállítják bárhova. Én így szoktam előre egy hónapra mindent megrendelni.
2011. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
tényleg jó áron van a Brendonos, de sajnos, nekünk az már kicsi:-) Köszi a válaszokat!
2011. szept. 2. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!