Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha nem sirjátok vissza a...

Néha nem sirjátok vissza a régi életetek? Mikor odamentél ahova akartál, addig maradtál ameddig akartál?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre imádom a gyerekem és a párom is, de ma reggel felébredtem és mintha az agyam kicserélődött volna, most nem ebben az életben lennék.:(
2011. jún. 16. 14:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Néha jó lenne 2-3óra egyedül, hogy halljam a saját gondolataimat :o). Meg persze hogy eszembe jut, hogy szabad voltam oda és akkor mentem-jöttem a párommal, ahova akartam. Ettől függetlenül nem hagyom a kislányt másra, ha programunk van, jön velünk. Persze mindig úgy oldjuk meg, hogy fürdésre itthon legyünk. De szerintem normális, ha úgy gondolja az "egyik felünk", hogy de jó is volt régen...
2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

de. naponta többször is.

10 hetes és 2,5 éves babáim vannak és semmi segítségem.

2011. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

dehogynem:)

most 1,5 éves a lányom és most olyan az időbeosztásunk, hogy végre sportoláshoz jutok. ilyenkor vagy futok a szigeten vagy bringázok a dunaparton és néha a szívem szakad meg, hogy elmúltak azok az éjszakák, amikor gondoltunk egyet az emberrel és elmentünk mászkálni, sörözni, bármit...

de aztán hazamegyek és akkor már nem cserélném el semmi pénzért:)

2011. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De igen!

Teljesen természetes szerintem.

Én is imádom a 7 hós kisfiamat, de időnként eszembe jut, hogy milyen jó is volt kettesben programokat szervezni a párommal, csak úgy pihenni reggel 10-11-ig hétvégeken, ha épp ahhoz volt kedvünk....

A legszörnyűbb azonban az lenne, ha nem született volna meg a kisfiunk, mi is tervezzük a kistesót, mert nagyon hiányzik ám a várandósság időszaka is.

Egyszer pedig felnőnek a gyerkőcök és akkor már lesz időnk mindenre, de akkor az fog hiányozni, hogy nincsenek a sarkunkban, nem csacsognak egész nap és nem rosszalkodnak:)!

2011. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De igen! Én is minden nap legalább egyszer! :)) 3 éves dackorszakos lánygyerek és 5 hónapos fogzós fiú! Szerinted?????? :))

De amúgy Nekem is eszembe jut néha és mondom is a páromnak, hogy milyen jó volt mikor hétvégén gondoltunk egyet irány a Balaton, a Velencei tó vagy bármi, most meg külön rászervezni és az indulás is kész tortúra!

De mikor este mesélek nekik és a nagy bújik a kicsi ül az ölemben és ezerrel üti a könyvet, azt azért még a régiért sem cserélném el! :))

2011. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A miénk még csak 2 hónapos lesz 22-én, ezért agyam sincs ilyesmin gondolkodni, de igen, hiányzik néha. Imádom a picit, de amikor este nyűgös, vagy alig alszik nappal, akkor nagyon tud hiányozni, hogy este csak úgy elmegyünk picit a férjemmel. Ez most esélytelen és értelmes segítségem sincs. :S Szüleim messze laknak, anyósomra meg nem bíznám.
2011. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen,jobb lenne több szabadidő:) de ha elmegyek valahová akár 2-3 óra múlva már hiányzik,és arra gondolok milyen jó lesz majd megölelni...

viszont sokszor arra gondlok hogy mégiscsak ez az élet értelme,jobb lenne persze többet menni bulizni,vagy csak vásárolgatni,d ezekkel kellene beérnem ha nem lenne a kislányom..hát,sokkal inkább ezt választom:)

(legjobban egyébként az alvás hiányzik,10 hónapos baba mellett már gyakorlatilag oda megyek ahova akarok)

2011. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem. 14 hós a kislányom. A 3. hét óta mindenhová megyünk vele, persze kicsit más, mostmár, hogy hangosabb és mozgékonyabb:), de mi élvezzük.
2011. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aztaaaaaa! Pont tegnap akartam feltenni egy ugyanilyen kérdést, csak nem volt rá időm. Meg úgy gondoltam, "milyen anyuka vagyok", hogy ilyen megfordul a fejemben. De lám....másnak is, és ettől nem vagyunk rosszak. :)))) Nekem is 8 hónapos a babám.
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!