Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha nem sirjátok vissza a...

Néha nem sirjátok vissza a régi életetek? Mikor odamentél ahova akartál, addig maradtál ameddig akartál?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre imádom a gyerekem és a párom is, de ma reggel felébredtem és mintha az agyam kicserélődött volna, most nem ebben az életben lennék.:(
2011. jún. 16. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem :) imádom, nagyon élvezem és egyre jobb :) 1,5 éves a fiam
2011. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Előfordul, de szerintem teljesen normális. Nekem 10 éves a nagy, 6 hetes a kicsi. A nagy mellett azért már szabadon mozogtam, mostmeg újra kezdődött. De pont tegnap mentm vissza dokihoz, egyedül, tök jó volt egyedül az autóban lenni, vezetni, szólt a zene, sütött a nap...Eszembe jutottak a "régi szép idők"..... De nem bánom, majd eljutok megint oda, hogy jövök-kelek....:) Szóval nem vagy egyedül...:)
2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A babám kb. fél éves koráig volt így, de most már tudom, hogy csak egy átmeneti időszak volt, amíg hozzászoktam, hogy most már anya vagyok, és más a fontos. Persze mindig is a gyerekem a legfontosabb, de azért néha bevillant, hogy jaj, de jó lenne egy kicsit azt csinálni, amit én akarok, és akkor amikor én akarom...

Most már megnyugodtam, sőt hiányzik is a lányom, ha nincs velem.

Mennyi idős a kicsid?

Amúgy nyugi, ezek normális gondolatok, hiszen az egész életed átalakult, most már más a fontossági sorrend, ehhez pedig hozzá kell szokni, ami valakinek sok időbe telik, de szerintem fog ez még változni.

2011. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Néha elkap ez a gondolat, de akkor az jut eszembe hogy nem lenne a lányom.


én inkább egy kis segítséget szeretnék, hogy legyen aki néha elviszi a lányomat. ezért lett bébisitter aki heti 1x jön és pár órát játszik vele, míg én tudok ezt azt csinálni.


persze hogy régen kitaláltuk megyünk a karibtengerre és ott is voltunk, már nem megy, vagy nagy tervezések után lehet.

2011. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nekünk 2 kisfiunk van, 3 éves és 19 hónapos.

bizony néha nagyon hiányzik a régi életünk, a séták kettesben, stb....

de eljön majd ennek újra az ideje ha nőnek kicsit, csak ki kell várnunk :)

2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
8 hós múlt. Ma villant be elég hosszú idő után ez ujra. És az a legrosszabb hogy mi még a gyereket leis tudjuk "adni" de akkor abszolut nem olyan a kedvem h mehetnék...nem birok feloldódni olyankor! Ma meg felkeltem... és áhhhh! Megörülök...!
2011. jún. 16. 14:12
 7/19 nittababy ***** válasza:
néha én is így vagyok vele de nem tudnák meg se lenni nélküle de jól esik egy kis kikapcsolódás de alig várom hogy otthon legyek mert már hiányzik a kislányom!!!
2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De, örülnék, ha kialudhatnám magam, nem cibálná valaki állandóan a gatyámat, a másik meg nem beszélne egész nap egyfolytában. Mindig arra kell gondolni, hogy mit főzzek, mi legyen a mai program, mintha én már nem is léteznék, nem is lehetnének igényeim. Aztán ha panaszkodni merek, akkor meg megkapom, hogy a gyerek ezzel jár mégis mit gondoltam? Szerencsére a férjem megért.
2011. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5 hós a kislányom és egyelőre nincsenek ilyen gondolataim, sőt már nagyon jó lenne újra terhesnek lenni, gyúrunk is a kistesóra nemsokára.

Ha kozmetikushoz, szoliba vagy bárhová el akarok menni akkor férjem vagy a nagyik készségesen vigyáznak rá. De ahogy kiteszem a lábam a házból nem telik el egy fél óra és már rohannék is haza. Szóval egyelőre nem kell a régi életem ez a kis csöppség a mindenünk. Szerencsére jó baba így apával az esti fürdetés után még sok idő jut egymásra:) Na meg hármasban megyünk mindenhová, nem változott meg azért annyira az élet.

2011. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!

Mi nyaralni mennénk jövőhéten, már minden be van fizetve nagy nehezen /egész évben erre spóroltunk/ most azon izgulok, hogy a 2 évesem nehogy beteg legyen. 3 hete küszködünk egy húgyúti fertőzéssel ami nem nagyon akar múlni. Tünet nincs de még 1 hétig akár mi is lehet.

Már aludni se tudok az idegtől, olyan fáradt vagyok most is, hogy elszédülök. Tanulnom kéne az angol nyelvvizsgámra, de agyam sincs. Kész vagyok ez a mai nap meg egy kalap.....

Hiányzik a régi életem főleg ha gondok vannak na mind1, de ha meg nincs semmi gubanc és rám mosolyog és azt mondja hogy "cókót" és megpuszil lelkifurdalásom lesz, hogy néha tehernek élem meg az anyaságot. Jó azoknak akik lazák és a problémákat is jól fogják fel, nem gondolnak az esetleges rosszra de én sajna nem vagyok ilyen. Mindig parázok valamitől már terhesen is ilyen voltam és ilyen is maradok. Néha jó lenne valaki aki csak úgy átjönne és egy kis pozitív erőt adna...

2011. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!