Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit értenek kötődő nevelés alatt?

Mit értenek kötődő nevelés alatt?

Figyelt kérdés
Mindenki azt szeretné, hogy a gyereke kötődjön hozzá, nem?
2011. jún. 14. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
és később miben mutatkozik az meg, hogy kit hogyan neveltek?
2011. jún. 14. 22:24
 2/3 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam, hogy valaki tegnapelőtt ugyanezt kérdezte. el se hiszem...bocsi. azért, ha van vélemény, vagy más válasz, szívesen elolvasom!
2011. jún. 14. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem találom rossz dolognak, de több dologgal nem értek egyet, viszont sok mindent én is csinálok/csináltam.

A gyerekeimet hordoztam/hordozom, mosható pelenkát használunk (bár ez igazából nem tudom, hogy hogy kapcsolódik a kötődő neveléshez, de mindegy...), szinte soha nem hagyom sírni őket, ha valami bajuk van.

Viszont nem aludtak/alszanak velünk soha egy ágyban (kivéve egyszer-egyszer, ha rosszat álmodnak vagy nagy vihar van, akkor közénk bújhatnak, de nem rendszeresen). És nem is tartom túl jónak, ha együtt alszanak a babával. De ha sok szülőnek ez a jó, akkor csinálja, végülis az ő dolga.

A szoptatásról meg csak annyit, hogy az én gyerekeim mindig három óránként ettek, pedig nem néztem az órát, akkorra lettek mindig éhesek. Szóval mondhatni igény szerint szoptattam, de hát nevezhetjük akárhogy, ettek, amikor éhesek voltak, ált. 3 óránként. :D

Most ennyit tudtam összekaparni a mi gyereknevelésünkről, remélem nem leszek lepontozva. :D

2011. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!