Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az egyik nyugtató teát nem...

Ha az egyik nyugtató teát nem bírom, akkor már a másikat se?

Figyelt kérdés

Elkezdtem inni a citromfű teát este.Az első adag után még elment valahogy,aztán kihagytem egy estét.A következő este azt éreztem,hogy mindjárt elvisznek a mentők.

Mivel nagyon kapkodom a levegőt s nyeldesek az aszinszensnőm nyugtató teát javasolt.Mikor második nap megittam a teát úgy éreztem,mintha bénulna a nyelőcsövem,de ugyanugy nyeldestem.S ráadásul erős szívdobogást éreztem s nem tudtam elaludni.

Létezik,hogy nekem pont az elentétjét váltja ki?

Már nem merem meginni,mert még rosszabul éreztem magam,mint előtte.

Próbáljak más fajtát?Vagy az is ilyen?


2011. jún. 14. 09:27
 1/4 A kérdező kommentje:
S persze gyerekek mellett fogyasztanám.
2011. jún. 14. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a teának ilyen erős hatása nem lehet,ezért biztos, hogy pszichés hatás volt amit éreztél.Valami nagyon nincs rendben nálad. Mint a felmentősereget úgy várhattad a teát és persze,hogy túlkompenzáltál.

Azt kéne kideríteni mi a baj.

2011. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pszichésen van az biztos.Néha idöközönként rám szokott törni.De van amikor elmúlik.

Most viszont nem igazán úgy néz ki.

Nyugtatót se nagyon szeretnek felírni,mert az ember csak hozzászokik.

Szörnyű egy betegség!

2011. jún. 14. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig valamire szükséged lenne, mert ezek pánikrohamok. Kezelni kell valamilyen módon!!! Vagy gyógyszer, vagy doki, vagy akár mind a kettő, de valami biztosan kell neked.
2011. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!