Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tescos szénsavmentes ásványv...

A tescos szénsavmentes ásványviztől lehet hasmenése? Ad vki az 1 év örüli babájának ilyen vizet?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete issza és higabb a széklete.
2009. márc. 21. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát... Én nem adok a fiamnak ásványvizet, mert a védőnő is mondat, hogy a túl sok ásványi anyag egészségtelen, főleg egy pici gyereknek, akinek még mások a szükségletei. Mondjuk mi is sima csapvizet iszunk, a fiam is, eleinte forralva, aztán már simán. Szerintem előfordulhat, hogy attól hígabb a kakija, mert nem való még neki ez a sok ásványi anyag.
2009. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SOK BENNE A NÁTRIUM ÉS EZÉRT NEM SZOKTÁK ADNI A BABÁKNAK.A NESTLÉT VISZONT BÁTRAN IHATJA.ÉN IS AZT ADOK NEKI ÉS SEMMI BAJA TŐLE
2009. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!