Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan ízesített szénsavmen...

Van olyan ízesített szénsavmentes víz mint a Kubus?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom nagyon szereti az ízesített vizet, a Kubu nagyon jó de kicsi kiszerelésben van. Olyanra gondolok ami ízesített szénsavmentes és 1,5 vagy 2 literes van ilyen? A szentkirályinak van de az szénsavas és nem lehet rendesen kirázni belőle.
2011. szept. 16. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A Janának van epres és citromos is. Egyébként a szentkirályinak is létezik, azt hiszem epresből szénsavmentes( Jégvíz elnevezéssel)
2011. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Pennybe szoktam vásárolni de ott sajnos nincs ilyen, hol tudok ilyet venni?
2011. szept. 16. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Spar, Tesco-ban mindenképp. A szentkirályisat a Tom Market ben láttam, de biztos van máshol is.
2011. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 16. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A Janának sokféléje van, én nagyon szeretem mindet:

[link]

Tescoban, Auchanban, Sparban biztos kapsz ilyeneket. A DM-ben is vannak, de ott csak kicsi fél literesek. Mondjuk kipróbálni vehetsz olyat is, és ha ízlik veszel valahol nagyobb kiszerelésűt.

2011. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!